• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Jim_Cortez]


Morf*

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Jeff_Meloni

2. Administrātora niks spēlē : Jim_Cortez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/images/v64u53dw/24511/thumbnail  http://www.bildites.lv/images/cs6z83qm/24517/thumbnail       sprry ka nepaspeju panemt ss pa tiro ka wp uzliek bet nu admini var apstiprinat es ta ceru bet tas neattaisno par viņa cs pg un wp
4. Apraksts par situāciju : Uzlika man wp pats vel piedava nonrp invite gudrs mums admins ir. Vinjs gudrits uztaisa cs uz pg ienākot musu bāzē, baze nevar ieiet pec likuma jo priekšā varti!

TAd vinjs ar nonrp samaina niku uz kkadu Ray_Risent. Un saka caur report lai es vinju atri invitoju. Es saku nē nekad!

Vinjs saka davai fiksi ieliec mani org es vinjam ka pazistamam ielieku un vel panemu ss par to ka vinjs piedava nonrp invite.

Vnk tik kruts admins kronis viņam.

Pirktais pats neko nevar pieteikties neko izdarit visu no kovas perk žēl žēl.

 Un tas nav normali ka pec tam ar nonrp samaina savu lowera niku.

Vispar piedāvāt nonrp invite tad ienakt musu bāzē kip admins nu gaidu kad izskatīsiet tas nav normāli no mūsu pirktā admina puses.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau jūsu bāzē var ar auto tikt.. Es nolēmu iešu cauri visam līderu sarakstam, pateicu to arī /a  chat.. Raita teica lai nomainu tad citu nick, laigan es ar jums runāju OOC jums vajadzēja mani IC arestēt, kur nu vel pieņemt.

Niku es nomainiju ar Raitas atļauju, un ši niku izmantoju OOC - līderu RP pārbaudei.

Link to comment
Share on other sites

Lel parasti armijas bāzes nekādā veidā nevar tikt vecit!!!

TAd jua ir pg un musu baze ari nevar tikt vartus nevar atvert!

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau var ar helikoptera palīdzību, es ielidoju jūsu zonas teritorijā, atstāju heli otrā galā pie vārtiem, atskrēju uz zonas 51 vidu, kur atradies tu, tavai komandai mani vajadzēja vispār arestēt mani..

Link to comment
Share on other sites

Vispar tev ir cs man pa racciju ziņoja ka nepiederoša persona ir zona! Es teicu lai nešauj un gaida mani!

Es aizlidoju tu teici uzreiz kad esi Jim_Cortez un teici man lai atri invito!

 

Nu ja jau tu ar heli tad ludzu sedi jailu par cs ko? A taka mes kko izdaram uzreiz jaili bani un vis parejais.

Paši var darit ko grib ar heli lidot zonas teritorija taisit cs un tml.

Link to comment
Share on other sites

Es kā piemēram terorists kam bumba es ar heli tur varētu atlidot, vai arī pašnāvnieks, tā bij tikai ooc daļa, ja nebūtu mani NonRP pieņēmis es turpinātu vel IC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...