• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Nick_Caper]


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mitchell_Brady


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nick_Caper


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Parbaucu par zaļo zonu saka 40k jamaksa iedodu par vienu kviti ko uzmeta 10k mani ved uz cietumu


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņu gribeja naudu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/jmejdp7h


 https://failiem.lv/u/q8na6tkg


Vinsh komentaros attaisno sevi bet chata es uzrakstiju ticket spams značit vienu samaksaju desmit k nee nee vel vaig karoči spriežat pec čata.


Link to comment
Share on other sites

Amm, kur tu redzi, ka es tev prasu 40K? Es vienkārši pasaku, ka max sods ir 100k , ja noziedzās visu maximālo. Neesmu tev devis 40k sodu maksāt, vienkārši tevi apturējām, pārkāpi noteikumus, nemaksāji sodu un vedām uz cietumu. Ko tu tagad mēģini samelot, lai tiktu laukā no cietuma? Te domāju uzreiz var TC, jo nav nekam pierādījumi. Un ja domā, ka tā ir MG zvaigzne, tur pat redzams, ka pats man parādi pasi :DD

Link to comment
Share on other sites

ar rp pasi iznemi no kabatas labi deres iemetishu velvienu ss lai aprautos iesi jail naudu jail ar sodiem nenopelnisi.desmit k jau iedevu ko vel vaig?

Link to comment
Share on other sites

Nenu skaisti old school shita apejas tur tak chata skaidri redzams kad nepietika ar desmit un max sods nav 100k jo tada nauda kuram katram nav...

Link to comment
Share on other sites

Max sods ir 100k, palasi CP sadaļu + Es varu tev vilkt pasi laukā no kabatas, ja esi cuffots un es tevi pārmeklēju. Un no tava rakstītā ne sū*a nevar saprast.

Link to comment
Share on other sites

Tc, jo pierādījumu var teikt,ka nav.


Tev pierādījumos ir tikai vienu reizi pieprasīts sods par 10k.


Tev dažās vietās smuki vārdiņi pasprukuši ooc. a14267bdd0d8428b9d73a03b2e161b81.png 46911933e1964ec6898ea601346c8966.png


 


Vienīgais kas tiks sodīts būsi tu pats. 04afb92577d44e00865af6806c0397f8.png


Mixiņš , vecīt.


 


TC


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...