• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jim_Cortez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jeff HEal

2. Administrātora niks spēlē : Jim_Cortez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prnt.sc/dccrjw

4. Apraksts par situāciju : Sēžu stacijā, runājos ar draugiem, apgāžam auto, kas uzspawnojās uz mana auto un tad seko jails, par CS+QS, kur tāds bija?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man rakstija /report, ka tu hako, es specoju tevi, tad tu no ieroča pārmainiji uz beisboleni - QS tas viss notika stacijā, stacijā ierocis - CS.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tas, kurš Tev uzrakstīja /report ir pilnīgs... Viņš mani zin un OOC mēs heitojam viens otru un viņš taisa MG pret mani IC, tāpēc dara visu, lai es tiktu banots, bet viņa mašīna uzspawnojās uz manējās jumta, tāpēc es uzreiz hakeris, ja? Un Man bija rp, kā es nomainu uz beisboleni, jo būtu CS ar ieroci stacijā, SODU samazini.

Link to comment
Share on other sites

QS man nebija, jau gandrīz atsēdēts jails, jūs speciāli izskatat tad, kad jaila vairs nav...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

QS man nebija, jau gandrīz atsēdēts jails, jūs speciāli izskatat tad, kad jaila vairs nav...

Es savas sūdzības nevaru izskatīt :D un QS es vislaik specoju, tur bija QS.

Link to comment
Share on other sites

tas pajols jau nejedz specot,pat nepaskaidro kas un ka,uzreiz jail. nav jau pirma reize. Pats nesas pa pilsetu pilna atruma,pasam cs,bet nu sevi jau nejailos  :D ........ nav jau pirma sudziba par Jimu.....a tas WP,to var iebazt d....  :D

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...