• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par administratoru [Daumantu un Johnny]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

 

1. Tavs niks spēlē : Daniel Lombardo

2. Administrātora niks spēlē : Daumants un Johnny_Lee.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Tikai par Johnny būs 
http://bildites.lv/images/r5nveesb/26918/original.png
4. Apraksts par situāciju : Tātad,viss sākās ar to,ka es apstādināju vienu CSN pārkāpēju,piegāju pie viņa mašīnas loga,uzRP'oju "šoferā pusē logs vaļā/ciet?",šoferis ar blakus sēdošo samainijās sēdvietām,Daumanta acu priekšā vai nu kāds tā darītu RL :D? Labi..Vienu iesēdināja par Mix,izlaidām situāciju,man uzlika čata banu,par to ka es rakstu ooc čatā par daudz,atdzīstu,rakstiju pa daudz,bet nepamatoti mani apvainot,lai es eju mācīties RP terminus?Nu nē,kam būtu jāpamācās RP tev un Johnny.Protams nekādus pierādijumus nevarēšu dot,jo izlēmu uzrakstīt sūdzību pēc jaila,kuru deva man Johnny,bet uz šo screens man atradās,kāds tur pārkāpums es nezinu,kāds sakars ar mix/cs?

Daumant,aizej pats pamācies RP'ē līdzi paņem Džoniju!

Link to comment
Share on other sites

Priecājies, ka nenobanoja. Caur /m rakstiji, jo bija mute, to jau var uzskatīt par bug.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju /m lai pateiktu ka man cāta bans,lai nerastos pārpratumi,ja kāds ar mani RP'o.

 

P.S Nav ko kasīties pie cilvēkiem,ja grib lai raksta caur OOC,galvenais ka nav nekādu RP'ē pārkāpumu,bet tev acimredzot es kaitinu,ka kasies pie manis,kad tiešām kāds aizpamo /d čātu ar ooc lietām,nekā nav..

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju /m lai pateiktu ka man cāta bans,lai nerastos pārpratumi,ja kāds ar mani RP'o.

 

P.S Nav ko kasīties pie cilvēkiem,ja grib lai raksta caur OOC,galvenais ka nav nekādu RP'ē pārkāpumu,bet tev acimredzot es kaitinu,ka kasies pie manis,kad tiešām kāds aizpamo /d čātu ar ooc lietām,nekā nav..

Labi, tad Tev banu liksim uz divām dienām par servera buga izmantošanu? :D

Tev bija mute,bet tu rakstīji caur /m - bugs.

:)

 

Link to comment
Share on other sites

Labi, tad Tev banu liksim uz divām dienām par servera buga izmantošanu? :D

Tev bija mute,bet tu rakstīji caur /m - bugs.

:)

Mhm... Varēji likt banu, bet jau par vēlu, tava vaina vien ir,bet pašlaikbiet runa, par to, ka nejēdzat RP'ē un neatšķit pārkāpumus.

 

Lai paliek,kā ir.Prasu piedošanu Daumantam un manam draugam Johnny,bišķīt sakarsu un neapdomājot ko daru,ceru ka uz manis ļaunu neturēsies.

Prasu piedošanu!

TC!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...