• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Johnny Lee [Nepaties cietums]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Leroy :P

2. Administrātora niks spēlē : Johnny Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

https://www.youtube.com/watch?v=Jh3ofNGnwiY

4. Apraksts par situāciju : Video (noerpoju lai brambergss ietu āra no prizmas mājas, bet viņš salika rokas klēpi un stāvēja, ja realitāte šī būtu, tad viņš jau būtu pārmīzies, un izskrietu ārā, toties viņam bija tas massive cs , es visu ar rp noerpoju, bet sanemu cietumu par dm + qs? Lol :D :D :D

Gaidu savu unjail , jeb nepatieso jail  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ic iemesls ir tāds, kad mēs jau labu laiku esam ienaidnieki, es vinjam izteicu domu, "Lai pazūd no šejienes" , jeb no prizmas ēkas, toties šis stāvēja rokas salicis, un taisija savu Massive CS :) , Logic tač, viņš tač nezin kas ir RP , tikai [bindi] , tā nav erpošana ;)

 

Pietam: Cilvēks bez galvas, ar muti brauc, tikai, kad ir jāerpot 1vs1 , atsakas, jo - nemāk roleplay izmantot pret otru personu, bet šeit bij tieši tas pats, es biju rp izmantojis pret viņu, bet viņš taisija massive cs - stavot uz vietas, un atrodoties ēkā, nu tas tač nav rp vairs, kad stāvi uz vietas,bet Realitātē kā jau teicu, cilvēks būtu pielicis bikses, un aizmuktu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ic iemesls ir tāds, kad mēs jau labu laiku esam ienaidnieki, es vinjam izteicu domu, "Lai pazūd no šejienes" , jeb no prizmas ēkas, toties šis stāvēja rokas salicis, un taisija savu Massive CS :) , Logic tač, viņš tač nezin kas ir RP , tikai [bindi] , tā nav erpošana ;)

 

Pietam: Cilvēks bez galvas, ar muti brauc, tikai, kad ir jāerpot 1vs1 , atsakas, jo - nemāk roleplay izmantot pret otru personu, bet šeit bij tieši tas pats, es biju rp izmantojis pret viņu, bet viņš taisija massive cs - stavot uz vietas, un atrodoties ēkā, nu tas tač nav rp vairs, kad stāvi uz vietas,bet Realitātē kā jau teicu, cilvēks būtu pielicis bikses, un aizmuktu ;)

Tev vēl jails ir?

Manuprāt,ka Tevi uz ilgu laiku neieliku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...