• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Williams*


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : SantīmsBļe^

2. Apsūdzētā Niks Forumā Williams*

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Metu sūdzību pret GSG varoņiem, Williams dodās aizstāvēt viņus, jo gsg tik pat low kā šis lietotājs kurš aizvēra topiku ciet, tātad problēma ir tāda, jā es saprotu viņiem ir atļauts šaut mani nost, kad atrodos šajā vietā, bet otrais video liecina par citu atgadījumu, kad nošauj ārpus hooda, tātad sūdzība pēc šī slimā administrātora ir aplama? Video, gan ko citu rāda, ārpus viņu hood tieku nošauts bez roleplay izmantošanas.. Ja es tagad jautātu citiem spēlētājie/administrātoriem/īpašniekiem, par šo atgadījumu, viņi pateiktu, to pašu ko es tagad.. Šajā video ir redzams, kad spēlētājs - Janis Heal, pārkāpj rp noteikumus - nošaujot mani [DM] , kā arī [NonRP] bez roleplay komandām, bet arī par [CarDM] šaujot pa mašīnu bez iemesla.. Šeit vaidzēja jau būt: Janis Heal - cietumā par RP pārkāpšanu, nevis: 

 


TC!"


 

"


 

 

4. Pierādījumi :

(Screenshots / Topiks kurā pārkāpts noteikums)

 

Scrēēnshot:


 

Foruma topiks:

Link to comment
Share on other sites

UP!! - Nu ko williams* - slēpjās aiz šīs sūdzības? :) Ko neskaties, bail par savu rīcību? Visi Williams'i vienādi - par saviem mēsliem nevar atbildēt, bet kad jāiet foruma glābt draugi, tad viņš pasaka TC - sudziba aplama :D , Smiekli nāk par tevīm ;)

 

 

Šeit ir redzams tas, kad tu izmanto administraciju & ver ciet topikus, protams, ka sudzibas nav aplamas ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tā sūdzība vairāk par mēnesi veca 

Bet tas neatbrīvo tevi no pārkāptā, jo tas nebija viņu hood un tas skaidri redzams, cilvēks uz kuru šāva atrodas VG treritorijā nevis GSG http://prntscr.com/dvxpcg

 

P.S netaisām čatu, lai izskata 6LVL

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tas neatbrīvo tevi no pārkāptā, jo tas nebija viņu hood un tas skaidri redzams, cilvēks uz kuru šāva atrodas VG treritorijā nevis GSG http://prntscr.com/dvxpcg

 

P.S netaisām čatu, lai izskata 6LVL

Tas chalis vairs pat nespelē un tāpat vairs nevarētu mest jailā , ko tu te grasies sagaidit ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Likšu vēlreiz administrācijai izskatīt to sūdzību, jo apsūdzētais tiešām ir izdarījis pārkāpumu, bet administrators to ir ignorējis. 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...