• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Frederico Varindelli {MG//zvaigznes}


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Leroy :P


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frederico Varindelli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : MG Zvaigznes


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šitā nonerpera


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


http://prntscr.com/djr2ys


  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Kur būtu pierādijumi,viss notika ar RP dar'bības attlēlojumu.RP bija paskaties tev čats par mazu pēdējo paskaties/do Persona atrodas meklēšanas līmenī.Tulīt būs video par tavu NJ.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kur būtu pierādijumi,viss notika ar RP dar'bības attlēlojumu.RP bija paskaties tev čats par mazu pēdējo paskaties/do Persona atrodas meklēšanas līmenī.Tulīt būs video par tavu NJ.

Vecīt tā mašīna pieder man :D 

Es vēl rakstiju /lock ( ja tev briles vaig, tad nav mana problēma )

LoL (no 1rp komandas var uztaisit zvaigznes? oxo)

Būsi tāds pats kā Scofields* - kurš savus noteikumus izdomās? 

Nea vecīt tā nekas nenotiek, te smird pēc cietuma tava - 3600min =1h ja nemaldos par Mg//zvaigzni (vai pat bans liekas) ops, tu to esi tik pelnijis ;)

Iemācies roleplay, un tā mašīna pieder man, noscrinoju bildi, varu parādīt arī tuvāk ja nedalec? :D 

Un nav labi zagt manus nikus foruma- ja nemāki pats izdomāt, tad labāk uzliec sev "dirsgalva" vai "pimpjgalva" ;d

Tu tač tik māki zagt, bet izdomāt nevari? -Ak pareiz, tu tas varonis - SIA "MATES MAKS" = 150euro notrieci, un tevis delj beztabū rādija. 

Puišel, sākumā atīsties darbos, nevis huiņu dzen foruma ( tev rp sastav no 1komandas, ouch kāds te nu nemāk rpot ) , ja es būtu ments man būtu vismaz 10rp+ komandas lai uzliktu zvaigzni, tev wnk ir 1, un tu saki ka ar to pietiek? Es domāju ka tu galvā sis*s esi, tāpēc tev pietiek :D

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...