• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Jim Castellani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Valdis_Zalitis

2. Administrātora niks spēlē :Jim_Castellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Diemžēl nav uzņemts jail screen, jo tiku izkikots par aizdomām čītu lietošanā :{
4. Apraksts par situāciju : Tātad, mierīgi trennēju BMX skillu, uzlecot uz sava auto, ar ričuku. Tieku iemests jail uz stundu, Jim izpildijumā, par itkā CS pārkāpumu. Jim, zini, CS , jeb Common Sense ir attiecināms uz loģikas attēlojumu gameplayā, un šis nebūt nav tas pats kas policistam piedāvāt nopirkt narkotikas, pie domes ēkas, vai tamlīdzīgs prikols.  Un Jim, pievienošu linku uz viģiku, ko Tev vajadzētu apskatīt. Varbūt to čali arī iejailosi uz stundu, par CS?

Link to comment
Share on other sites

Tu padomā loģiski, RL tu neaizbrauktu uz staciju.. tu paņemtu BMX un sāktu speciāli savi mahai sist iekšā bedres? + vel to stacijā nedarītu/

Link to comment
Share on other sites

Un kāda starpība, moš tas nav mans auto, to jau zinu tikkai es. moš kā šajā video piemērā, lec uz trenera auto. 

un kāda tur starpība, stacijā, vai skolas stajankā?

Okay, es neiemetu kādu RP komandu, par to ka esmu alkohola reibumā, par ko , protams atvainojos, bet by the way, dzīvē arī var uz to piedurties un to brīvi īstenot.

Link to comment
Share on other sites

Veči mēs ne tikai uz māšinām esam lekuši ar bmx. Es piekrītu Valdim, ka tas nav nekāds CS.

Un tiešām, kāda starpība stacija vai stjanka, sava vai cita mašīna? Gribu un daru. Ja tava morāle Tev aizliedz lekt uz auto ar bmx, ja vien vispār māki to darīt, tad kapēc, lai mēs nelektu, ja vēlamies pasi to? 

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...