• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mitchell_Brady


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Reigns


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mitchell_Brady


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video visu var labi redzēt bet.. Es braucu pa ceļu pēc noteikumiem,policists manī ienesas un sasit auto. Es kā pieklājīgs cilvēks palūzdu lai apmaksā bojājumus jo avārija bija policista dēļ. (Nepiesienaties par to kad prasiju naudu) Policists pretējā gadijumā izrunājās un nošauj mani. Īsti nesapratu kas notika. Policists tēmēja gar mani bet lodes trāpija manī.. Pieņemsim kad hitbox kļūda. Pēc 3 minūtēm šis pats policists man brauc garām,tad kad pamana mani apgriežas,sāk mani ķert,kad noķer brauc man kreisajā malā un veidojot DriveBy sašauj manu auto. Cik es zinu  par DriveBy ir diezgan liels bans.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Policista vainas dēļ.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



Link to comment
Share on other sites

:D.  DM drīkst?  sasmīdināji. Ko ar rp drīkst? Tu mani ar rp nenošāvi. Policija drīkst db izmantojot RP un ja ir iemesls.RP tev nebija. Tu nevari atcerēties ka es tevi novācu tātad nav iemesla. Par tevi jau daudz sūdzības. Pasēdēsi zem bana varbūt nomierināsies.

Link to comment
Share on other sites

:D.  DM drīkst?  sasmīdināji. Ko ar rp drīkst? Tu mani ar rp nenošāvi. Policija drīkst db izmantojot RP un ja ir iemesls.RP tev nebija. Tu nevari atcerēties ka es tevi novācu tātad nav iemesla. Par tevi jau daudz sūdzības. Pasēdēsi zem bana varbūt nomierināsies.

Zem bana nejiešu nu db iemesls tu mani noshavi to atcereties es nevaretu tatad atriebiba un nau daudz par manim sudzibas

Db bija bet bez bana tikai Rk

Link to comment
Share on other sites

Īsti tevi nesapratu. Tu video neredzi kā tu mani DB? Ar RK nekāda sakara tur nav jo es tev neko neizdariju. :D TU mani nošauj 1 reiz,tad pēc 2 minūtēm brauc garām un atkal mani nošauj. Par drive by bano. Tu neizmantoji RP kamēr taisiji Drive By. Pietiks šeit postot gaidam admina atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Īsti tevi nesapratu. Tu video neredzi kā tu mani DB? Ar RK nekāda sakara tur nav jo es tev neko neizdariju. :D TU mani nošauj 1 reiz,tad pēc 2 minūtēm brauc garām un atkal mani nošauj. Par drive by bano. Tu neizmantoji RP kamēr taisiji Drive By. Pietiks šeit postot gaidam admina atbildi.

Nepietiks un rp bija paskaties video

Link to comment
Share on other sites

Mitchells saņems 5 dienu banu par DM,DB,CS .

Kristaps Antonijs saņems 2 dienu banu par DB līdzdalību .

 

TC .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...