• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [ Jim_Castellani ]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :David_Vendetta.

2. Administrātora niks spēlē :Jim_Castellani.
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

MTUAiFw.png

 

 

iTAdfMY.png

 

 

Krn0GOt.png

 

 

XKJSwSZ.png

 

 

0SJttwh.png

 

 

5e1RSVe.png

 

 

pk5JVjx.png

 

 


4. Apraksts par situāciju : Tātad, mūsu mazais varonis uztaisa MG konkursu. Es nopērku puķes, paņemu heli un lidoju uz Čilliādu, sāku RP°ot, a šis sāka IC pie*isties par to, ka paņēmu heli, labi pox. Turpinu erpot, tad atbrauc slavenais hakeris Masons Blumenthals nodēmo. Pasaku par /r to, ka mani tikko nodēmoja, poxuj, tālāk seko ignors: Viss redzams SS'os.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es uztaisiju to konkursu, visi acc ir taisijuši visu laiku pa /o konkursus, tu jau vel nenoscreenoji to, ka pateicu, ka pamaniju bāzē ka nav helis, pašās beigās to uzrakstiju.

Kā arī man uz brīdi bij izrubīts family chat, jo ļoti spamoja , pusi pat neredzēju ko rakstiji, vienu mirkli vispār afk izgāju, jo mani pasauca palīgā RL.

Tur kad tu atbrauci es tev pajautāju kurš heli ļāva, tad izskrēju afk uz 2 min, tad kad atnācu tu piespamoji to family chat, pēc kā es tev uz visu atbildēju, un tad kad biju atpakaļ no afk - tu tur nebiji bija tikai CF.

Kadēļ tu nepaņēmi ss, kur teicu, ka redzēju ka bāzē nav heļa?? Tadēļ visas aizdomas uz tevi krīt?

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es uztaisiju to konkursu, visi acc ir taisijuši visu laiku pa /o konkursus, tu jau vel nenoscreenoji to, ka pateicu, ka pamaniju bāzē ka nav helis, pašās beigās to uzrakstiju.

Kā arī man uz brīdi bij izrubīts family chat, jo ļoti spamoja , pusi pat neredzēju ko rakstiji, vienu mirkli vispār afk izgāju, jo mani pasauca palīgā RL.

Tur kad tu atbrauci es tev pajautāju kurš heli ļāva, tad izskrēju afk uz 2 min, tad kad atnācu tu piespamoji to family chat, pēc kā es tev uz visu atbildēju, un tad kad biju atpakaļ no afk - tu tur nebiji bija tikai CF.

Kadēļ tu nepaņēmi ss, kur teicu, ka redzēju ka bāzē nav heļa?? Tadēļ visas aizdomas uz tevi krīt?

 

 

Es tieši par tām lietām runāju: MG + ACC savā labā. /// Gaidīsim ko Jesika par šo teiks. 

 

 

 

 

 

 

 

am0dK4m.png

 

 

Lucu.  :wub:  :wub:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visi acc taisa konkursu.- Tiesa.

Es tieši par tām lietām runāju: MG + ACC savā labā. /// Gaidīsim ko Jesika par šo teiks. 

Esmu iesaistītais! Mason Blumenthal!

 

Cik skatos šo sūdzību, neredzu nekādu ACC savā labā, kā arī MG, paskaidro kur tev redzams MG?

Šajā situācijā vienīgi mani varēja JAIL par DM & CS (Paldies dievam ka viņš bija AFK...),bet par laimi neredzēja... 

  •  Metagame (turpmāk MG) ir OOC sniegtās informācijas izmantošana  IC. Proti, iedomāsimies situāciju - Tu esi policists un Tavs  draugs pa skype pasaka tev, ka pēc stundas skeitparkā salasīsies  cilvēku bariņš, sarunātam masīvam kautiņam un tu to uzzinot caur  rāciju pasaki to pārējiem policistiem, pēc kā dodies kopā ar  citiem arestēt kaušļus, kas izbojās visu roleplay (ticis  pārkāpts noteikums). Viss, kas jums tiek teikts OOC, ko jūs  nezināt IC, nav atļauts izmantot IC.

Neliels paskaidrojums MG terminam!

Viņš neko nav pārkāpis!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistītais! Mason Blumenthal!

 

Cik skatos šo sūdzību, neredzu nekādu ACC savā labā, kā arī MG, paskaidro kur tev redzams MG?

Šajā situācijā vienīgi mani varēja JAIL par DM & CS,bet par laimi neredzēja... 

  •  Metagame (turpmāk MG) ir OOC sniegtās informācijas izmantošana  IC. Proti, iedomāsimies situāciju - Tu esi policists un Tavs  draugs pa skype pasaka tev, ka pēc stundas skeitparkā salasīsies  cilvēku bariņš, sarunātam masīvam kautiņam un tu to uzzinot caur  rāciju pasaki to pārējiem policistiem, pēc kā dodies kopā ar  citiem arestēt kaušļus, kas izbojās visu roleplay (ticis  pārkāpts noteikums). Viss, kas jums tiek teikts OOC, ko jūs  nezināt IC, nav atļauts izmantot IC.

Neliels paskaidrojums MG terminam!

Viņš neko nav pārkāpis!

 

Viņš pats pa /r čatu teica, ka tev pa skype pateica, lai mani nošauj. = MG .

Link to comment
Share on other sites

Viņš pats pa /r čatu teica, ka tev pa skype pateica, lai mani nošauj. = MG .

Da es tak biju afk nevienam neteicu lai nošauj tevi, tu uzreiz notici, tak pajautā Williams_Andersons es tieši ar viņiem runāju skype, un uz to momentu afk biju.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Da es tak biju afk nevienam neteicu lai nošauj tevi, tu uzreiz notici, tak pajautā Williams_Andersons es tieši ar viņiem runāju skype, un uz to momentu afk biju.

 

Kādā AFK? Pats rakstīji, ka OOC teici, lai IC nošauj mani. 

Link to comment
Share on other sites

Viņš pats pa /r čatu teica, ka tev pa skype pateica, lai mani nošauj. = MG .

Parādi, tieši kurā vietā viņš ir uzrakstījis, ka skype ir kaut ko teicis? Es ierados, nošāvu daudzus, pat Andersonu, vai kā tur bij, bet galvenā vaina ir uzmanis kas tiek atsēdēta jau tagad :/... 

Link to comment
Share on other sites

Tak kad iznācu no afk es tev to pateicu, bet tu jau noticēji, pajautā Williams privāti, tak iznācu no afk un prikola pēc tev to pateicu.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bij Bij viņš afk jo nedzirdēju random kliedzienus no viņa backgrounda, bet redzeju ka masons nopuļi kādu bet neteicu jimam to, jo tas ments man zvaigzni kādu laiku atpakaļ uzmeta un tpt kad mentu nopuļī viņš neko nepakāš. Pietam tikai es ar jimu Skype runāju neviena cita tur nebij tāpēc neka nevarēja caur ooc pateikt lai ic nopuļī.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Parādi, tieši kurā vietā viņš ir uzrakstījis, ka skype ir kaut ko teicis? Es ierados, nošāvu daudzus, pat Andersonu, vai kā tur bij, bet galvenā vaina ir uzmanis kas tiek atsēdēta jau tagad :/... 

 

Nošāvi visus, ja? Man gan tā nešķiet. 

Jo pašās beigās Jims paziņoja, ka tu iegūsti to naudu, vai hwz ko.

Pierādi, ka atsēdi savu sodu? :wub:

 

 

Bij Bij viņš afk jo nedzirdēju random kliedzienus no viņa backgrounda, bet redzeju ka masons nopuļi kādu bet neteicu jimam to, jo tas ments man zvaigzni kādu laiku atpakaļ uzmeta un tpt kad mentu nopuļī viņš neko nepakāš. Pietam tikai es ar jimu Skype runāju neviena cita tur nebij...

 
Es tev nekādas zvaigznes neesmu metis + tas nav IC iemesls, lai nošautu. :)
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak man pateica to lai pasaku, ka tas Andersons ieguva balvu, man to pateica lai saku Masons. Es specoju visus, šis skype pateica - pasaki ka uzvarēja id 95.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak man pateica to lai pasaku, ka tas Andersons ieguva balvu, man to pateica lai saku Masons. Es specoju visus, šis skype pateica - pasaki ka uzvarēja id 95.

 

Iemet SS no skype saraksti, gaidīšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Da kā es varēju zināt ka man saruna jāieraksta? Es varu vienīgi ss iedot kad beidzām sarunu.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vārds pateica tev neko neizsaka? Kā tu sev to iedomājies lai ss iemet par to, ka es pateica kaut ko...

Link to comment
Share on other sites

Nu re, tev nav pierādījumu!

Man ļoti daudz liecinieki, iedošu ss ar ko tajā mirklī runāju.

http://prnt.sc/dn6r57 lūk ss kur redzams cik ilgi norunājām, tulīt ss ar visiem biedriem.

http://prnt.sc/dn6std

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ļoti daudz liecinieki, iedošu ss ar ko tajā mirklī runāju.

 

Man neintresē ar ko tu tur runāji, kaut vai ar Putinu.

E: Man vajag īstus pierādījumus.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nepierādīšu to mirkli ,ka esmu iejailots ,jo esmu vairāk kārt restartējies ,bet ludzu

 

 

 

original.png

 

 

 

 

 

No kura laika par CS, DM met uz 15 minūtēm?

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Es nepierādīšu to mirkli ,ka esmu iejailots ,jo esmu vairāk kārt restartējies ,bet ludzu

 

 

 

original.png

 

 

 

Uz 15 minūtēm par CS/DM iemeta? Jaunums.

 

Esmu atsēdējis jau čutne 1 h... kā lai es tev iemetu scr par to ,ko esmu atsēdējis jau pirms 1 h: ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No kura laika par CS, DM met uz 15 minūtēm?

Kādām 15? Čalis jau 2/3 atsēdēja.

Edited by Džims*
Tos abus newarn! Abi iesaistīti!
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pierādi!

Labāk tu pierādi, ka tā nebija - nepierādīsi jo tā bija.

Ja vajadzētu tiešus pierādījumus varēji nākt ar mums sarunā, redzētu

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Labāk tu pierādi, ka tā nebija - nepierādīsi jo tā bija.

Ja vajadzētu tiešus pierādījumus varēji nākt ar mums sarunā, redzētu

 

Tu centies sevi attaisnot, nevis es.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...