• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Fridriks Ketlers Nepatiess Cietumsods


Oscary

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Oscar_Oscaru

2. Administrātora niks spēlē : Fidriks Ketlers
3. Pierādījumi par pārkāpumu : esmu cietumā kādi vēl pierā'dijumi :D

4. Apraksts par situāciju : mēs filmējām raidijumu par maksimālo ātrumu uz dzesceļa sliedēm, bet vins mūs ar Willie_Oscary ieliek par cs un nonrp. Jautājums kurā vietā kāds veselais saprāts? kāpēc nevar braukt pa sliedēm? sakat policija? bet policijai tad mūs ir jāķer un tas ir policijas darbs. un kur nonrp? vēlos paskaidrojumu kurā vietā ir tas cs un nonrp? Īstajā dzīvē cilvēki ar veselu saprātu to var izdarīt bet mēs nevar to attēlot spēlē? ja šī spele ir balstīta uz reālās dzīves attēlošanu?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redzi, es pats dzīvoju pie dzelzceļu stacijas un 100% varu pateikt, ka pa šīm sliedēm, kas ir rādītas video vilciens nav braucis kādus gadus 20... Bet turpretī ig vilciens kursē pa tajām pašām sliedēm, kurām brauci tu. Es jūs specoju jau iepriekš un no rp jums nebija ne smakas, par kad ietriecāties sienās un tamlīdzīgi. Saprastu, ja jūs būtu ar rp mainījuši riepas un visu pārēju, tad tas būtu ideāli, bet kā jau teicu, tur rp vispār nepielietojāt!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redzi, es pats dzīvoju pie dzelzceļu stacijas un 100% varu pateikt, ka pa šīm sliedēm, kas ir rādītas video vilciens nav braucis kādus gadus 20... Bet turpretī ig vilciens kursē pa tajām pašām sliedēm, kurām brauci tu. Es jūs specoju jau iepriekš un no rp jums nebija ne smakas, par kad ietriecāties sienās un tamlīdzīgi. Saprastu, ja jūs būtu ar rp mainījuši riepas un visu pārēju, tad tas būtu ideāli, bet kā jau teicu, tur rp vispār nepielietojāt!

kur pierādijumi ka nebija rp? kādas riepu mainas? mums tas rp bija jau tad kad izbraucam no majam. man vienalga kur tu dzivo, bet kad mes braucam vilciens kursēja? - NĒ. būtu vilciens ietriektos mūsos butu rp situācija, policija mūs apstādinātu būtu rp situācija, filmējam mēs raidijumu + padaram samp.lv populārāku, Bet tu noliedz veidot rp situācijas. vienkārši ierakstat noteikumos kuras situācijas var attēlot un kuras nevar...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...