• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Williams,Mason_Has_Tomatos


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Gatis_Zelts


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Williams,Mason_Has_Tomatos


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CS DM, Protams kamēr adminu nav, ja gribat ejat uz DM serveri un izpriecājaties


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/hz44tddx#_


Link to comment
Share on other sites

A kpc nepaņēmi screenus otrajā stacijas galā kur omega pa visiem un pa mums puļi? Labakais ka mes pa omegu puļijam kuri demoja staciju  ^_^

Link to comment
Share on other sites

A kpc nepaņēmi screenus otrajā stacijas galā kur omega pa visiem un pa mums puļi? Labakais ka mes pa omegu puļijam kuri demoja staciju  ^_^

Nestāsti, omega kkad vēlāk ieradās Kad jus uz ēkas jumta jau bijāt. Es atbraucu uz staciju un manā priekšā nošava vienu veceni kas bij uz skutera ahujena omega demoja :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu no omegas,mums kārtībnieki pa /d teica ka stacijā uz jumta un tilta,divi ar melnu heli visu vaļī nost.Nu ok,mēs aizmaucam,visus jūs tur paņēmām kā mazos..un viss,neviens no omegas neko neDMoja!! :) Nevajag te *ist!

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Esmu no omegas,mums kārtībnieki pa /d teica ka stacijā uz jumta un tilta,divi ar melnu heli visu vaļī nost.Nu ok,mēs aizmaucam,visus jūs tur paņēmām kā mazos..un viss,neviens no omegas neko neDMoja!! :) Nevajag te *ist!

Kas tad par DB bija? brauc caur staicijai ... :/ ?

Edited by -Torreto
+1wp Lieks posts | -Torreto
Link to comment
Share on other sites

Williams Has Tomatos saņems 2 dienu banu par MassCs, Dm


Mason Has Tomatos saņems 3 dienu banu par MassCs, Dm, Qs.


Paldies par sūdzību, slēdzu ciet.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...