• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Reinis_Mukts Omegas panelis [NonRP uninvite]


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kristians_Pudulipo


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Reinis_Mukts


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :ES VNK apdirsu čali bet ieliekot * un viņš pec dažam SEKUNDĒM mani atlaida. Viņš tā jau ir LowRP un vispār nesajēdz neko,tikai mixo pa /r Es ceru kad liderim būs 2 WP jo nemak savaldit savējos un nemāk atrast normālu paneli.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Es ieliekot * apdirsu čali


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=coT6kNg3aPI&feature=youtu.be


 


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

logs.png

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!

Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.

Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

hhhhh

 

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kristians_Pudulipo

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Reinis_Mukts

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :ES VNK apdirsu čali bet ieliekot * un viņš pec dažam SEKUNDĒM mani atlaida. Viņš tā jau ir LowRP un vispār nesajēdz neko,tikai mixo pa /r Es ceru kad liderim būs 2 WP jo nemak savaldit savējos un nemāk atrast normālu paneli.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Es ieliekot * apdirsu čali

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=coT6kNg3aPI&feature=youtu.be

*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...

 

 

 

Tu apdirsi manu mammu(Family abuse)

Tu sāki visus apdirst,ka noņēma tev rang.

Tu taisiji masscs,jesicka ielika tevi par to jaila.

Jau no pirmās sekundes tu visus apdirsi un pazemoji,isti reinis tevi pažēloja jo rl tu izlidotu no pirmās sekundes,esi laimīgs,ka biji OM.

Es viņam devu pavēli tevi izmest par manas mammas apdiršanu RL om tā dara ?apdirstu kādu rl life pa rāciju tu izlidotu kā korķis.

Tulītās būs tie ss kurus es tev teicu,ka iemetīšu par tavu logoff un tas ss par pavēli tevi atstādināt no organizācijas OMEGA.

Gaidi banu par manas OOC,jeb ārpusējās datora dzīvi,kā tevi kāds saka tu uzreizs par mammam ķeries.

Kā tev patiktu,ja es pateiktu tava mamma ir ******,kā tu dariji,nevēlos nevienu pazemot,bet tas ir viņa gadijums.

PAR NONRP UNINVITE NELIEK WP+tu tiki jailā,kā var kaut kādu rp izdarīt,ja esi OOC jailā par noteikumu pārkāpšanu īstajā dzīvē tas nav rl ja nomirsti un tevi atlaižs tu par to uztrauktis,ja būtu itkā miris.....

Ej tālāk reklamēt savu LMR huiņu,kur sīkie valda,kā tu.(pisies)

 

 

 

Itkā saki ka omega ir tīrākie nūbi pats mixo teicu lai dodies uz bāzi pa ic,bet tu stbildēji pa ooc chstu ka nesmu komandieris ss tīri redzams tu gribi lai liderim dod wp un esi beck?Srs?

Līdera vietā es tev ta sūdus uztaisītu un necienītu tevi.kristiān biju labākās domās par tevi,bet tomēr šaubos,tagad uz manām acīm tu esi vienīgi zem grīdas un sūds,kuru nevajdzētu aiztikt..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...