• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Andrew Williams, Jesica Cookie]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mason_Has_Tomaots

2. Administrātora niks spēlē : Andrew Williams Jesica Cookie
3. Pierādījumi par pārkāpumu : PIEPRASU VIDEO PAR ŠODIEN MAFBIZZ (30.12.2016)
4. Apraksts par situāciju : ADMINISTRĀCIJAI IR OBLIGĀTI JĀFILMĒ KATRS KĀS KURĀ PIEDALĀS

 

original.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parādi, ka mēs karojām. :D

Bet sha lieku lādēties video.

Un tas SS nekam neder. Apgraizīts, ne datums redzams.

Tev acis ir nepareizā vietā izaugušās? Tu datumu neredzi, jā es aizkrāsoju savu naudu... tā lai neprasa ,bet viss SCR ir skaidri redzams!

Gan Datums ,gan kas iesāka karu un arī cikos viss tika sākts!

Link to comment
Share on other sites

Dafesdfgsgaesfasdvaefdvsdcxgsvdxcx srbhndfcvb dgcv fbcv vsDzfb dzcv dsvxc zzgfdsvsfEGSVDGBRDSv

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājumpa punkts | Lieks posts. Neesi iesaistīts. | Kekss*
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev acis ir nepareizā vietā izaugušās? Tu datumu neredzi, jā es aizkrāsoju savu naudu... tā lai neprasa ,bet viss SCR ir skaidri redzams!

Gan Datums ,gan kas iesāka karu un arī cikos viss tika sākts!

 

Izrunājies vēl. :)

Ieliec ss, kurš liecina, ka es un Andrew piedalijās karā!  :pff:

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Izrunājies vēl. :)

Ieliec ss, kurš liecina, ka es un Andrew piedalijās karā!  :pff:

Oh, gudrīši, it īpaši Andrew... iegājis mentenē ,jo nefilmeja :/... BET VIŅŠ PATS SEVI NODEVA! http://prntscr.com/dpte88

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Smuks inspect element :D es ar tādu tekstu nemaz nerakstiju :D  , es māju pareizi uzrakstīt upload , nevis taka tu  :pff:   

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

xD

samp.lv mexikaanju serialu deekas back on track 

Edited by Icizz*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Icizz*
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nikka, you are swag 

Edited by Icizz*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Icizz*
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu nobanot uz permu ir viegli ,bet tas ir tik pat viegli kā uztaisīt jaunu profilu... Vel viens veids kā izvairīties no atbildības un taisnības, kad jūs reiz sapratīsiet? JA ESAT KAUT KO PĀRKĀPUŠI VAI JUMS DRAUDS WP... TAK PIEŅEMAT SAVU WP UN DZĪVOJAT KĀ NORMĀLI CILVĒKI. 

Edited by Klons
Perms|Klons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

andrew un jesica labak beidzet te dirst un ieleikat to vid mes ta pat visi zinat ka jums tada nav un jus pasi tur karojat. tp zinams ka adminstratoru grupa ir galigakais cirks visi parsaldeti.


​esmu iesaistits pats karoju taja kara

Link to comment
Share on other sites

Izrunājies vēl. :)

Ieliec ss, kurš liecina, ka es un Andrew piedalijās karā! :pff:

pati sevi nodevi http://prntscr.com/dpudeq ,un kur ir kāds noteikums kad jābūt SS par to kad admins piedalījies mafbizz,un tad tik tas liks video... Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. Neesi iesaistīts. | Kekss*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu gajdam no DIEVIEM video, jo savādāk tas nebūs godīģi ,gan pret spēlētājiem/cietējiem šajā situācija.

P.s raita, vienu mirkli saķi ,ka ss hujņa ((atvainojos)) bet otrajā saķi, ka upload video jau. WTF ? :DDD

nedaudz sapisies savos melos.

keksiņ paldies par vē pē blyad :wub:

 

Kaut vai principā ,jums pox ir... Būs kā rendija apelācijā, bez normāla paskaidroja aizslēgt. Iemacaties taču IC, un tad ejat par administrātoriem ((Zin off topic, bet anyway tā ir ))

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. Neesi iesaistīts. | Kekss*
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kas par sviestu? Kādā sakarā SYY karo? Absurds.

Nu ka kā karoja?! 1. diena karoja AM VS CF un SYY nozaga to, tā viņi ieguva karjeras, nākamajā dienā mēs (LM) iespamojām SYY - karjeras, nu ta arī un sanāca, ka karoja SYY vs LM... Un SYY tik vispār līzt nevajadzēja kaut kur, galvenais vēl paši sūdzibu liek.. gudriķi.. Ja nebūtu neko zaguši, nebūtu nekā tāda.. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...