• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Joe_Kumārs apzūdz [Richard_Blumenthal] attieksme


Recommended Posts

Cau, te Rafiks, rakstu šo Joe_Kumars vietā, jo viņš , diemžēl, šo nevarēja ielikt, labi, viss par Ričardu.


Es šajā visā neesmu iesaistīts, man neko neprasāt, neko nezināšu atbildēt :D 


 


Atvainojos administratoriem, bet šeit lai spēlētāji izsakās, jo es esmu topika autors un citi var būt kā acu liecinieki, es dodu atļauju, tas ir tas pats,kas ļaut dzīvot savā mājā, paldies, visi šeit var izteikties ! 


                 


 


Šis nebūs arī pēc parauga, jo ir ļoti daudz ko rakstīt . 


 


 


 


 


Sveiki! Šeit mēs varam redzēt, kā samp.lv admins Richard_Blumenthal pieprot RP, un kāds viņš ir kā admins. Cik saprotu, tad ja piesakās par adminu, tad cilvēkam ir jāsaprot, ka viņam būs jāstrādā[jāadminē], īpaši tad, kad neviena cita admina nav on. Tad nu sākam skatīties, cik daudz viņš sevi apliecināja vienā RP situācijā.


RP situācija - Joe Kumars brauca uzpildīties, bet bendzīntankā notika CSN, kurā cieta tikai dzelži..

 


Šeit mēs redzam, ka mūsu cienījamais admins Richard saprot kaut ko no dzīves. Viņš kā redzam bildē raksta pa OOC: "rl arī nekaptu ar tevi vienkaršu sazinātos mūsu advokati ne mēs". Ļoti izcils piemērs RP saprašanai. :D Neviens no viņiem nekāpa ārā no mašīnas, kad mašīnas purns purnā saskrējās, viņiem vienalga, kaut vai viņiem mašīnas maksā ļoti daudz sampā.

 


Šeit mēs redzam, ka id 2 nozog vienkārši mašīnu, kad notiek RP situāciju, un kad armijnieks atrodas mašīnā. Samp.lv admins neko nedara, viņam vienalga. Pat pēc tam negāja specot un meklēt šo nonrp cilvēku, lai ieliktu cietumā.

 



Šeit varam redzēt apliecinājumu, ka viņš neko nedarīja, kad nozaga mašīnu. Prasa vēl ID, jo pašam slinkums to darīt, lol. Kam domāta komanda /spec, mēs neviens neuzzināsim.

 


Šeit mēs redzam, ka random čuvaks ar riteni piebrauc un visu laiku spamo "maucam uz csdd", bet tā kā man zināms, ka šajā serverī PJ ir mix, tad CSDD arī vajadzētu būt mixam, bet Richardam vienalga, neko laikam neredz. + čuvaks vēl jauc RP situāciju, adminam vienalga...

 


Richards bija vienīgais admins on, kad bija ap 100 cilvēkiem on, bet viņš braukājas ar Laumas... Es domāju, ka vienīgajam adminam vajadzētu skatīties visus un pagaidīt kādu citu adminu, lai pārņem adminēšanu.. Šeit mēs redzam id 45 ar kādu nicku spēlē, Richardam vienalga, jo rotaļājas ar Laumu...

 


Tad teicu adminam, lai dabū to mentu šajai RP situācijai, bet viņš aizbildinās ar to, ka pa tabu ir redzams viens ments, un lai tas brauc.. Pat viņu nepasauc.. Kas tas pa sviestu? Kāpēc admins nevar palīdzēt RP situācijā? Varēja pa /rr tam mentam uzrakstīt vai arī specā...

 


Tad ienāca on Mark_Lane un sāka adminēt. Paprasīju, lai viņš paprasa Markam, lai notēlo mentu, to viņš arī izdarīja, apsveicami..

 


Kā redzam, tiesām viņš ir uzprasījis un var redzēt, ka Mark ir piekritis palīdzēt.

 


Šeit Markam sāku stāstīt situāciju, kas ir noticis, bet izskatījās, ka viņam pilnīgi pie vienas vietas, neiesaistījās vispār... Kas pie velna?

 


Šeit jau Richard sāk čīkstēt, ka nevienam neko nevar iemācīt, bet, manuprāt, viņš vēl nevienam nav mācījis RP.. Jo vispār neatbild uz reportiem, kad kāds viņam kaut ko prasa + nekad nepaskaidro jail iemeslu, kad cilvēki to prasa...

 


Šeit varam redzēt, ka Markam tiešām ir vienalga uz to RP, jo re, spēlējās ar vienu citu čubaru.. Marks ir miris, lol... Un nevienam nekas par to nav.

 



Šeit man uzliek rokudzelžus par to, ka Lauma viņam izstāstīja, ka esmu ietriecies viņas mašīnā, bet šis cilvēks pat man nepajautāja, kā es uz to visu skatos - kā es šo CSN redzēju. Viņam bija vienalga. Es ne bēgu, ne man bija ierocis - mani vienkārši saslēdz roku dzelžos pat neko nejautājot. WTF? Protams adminiem vienalga par šo LOWRP, bet mani vakar iesēdināja jailā par lowRP :D

 


Richard saka, ka viņš ir iesaistīts, tāpēc nespeco nevienu, bet kā video sākumā redzēsiet, viņš braukājas ar bmw un vispār var teikt neko nesaka, nekādas jēgas no viņa nebija..

 



Prasu viņam, lai sēdina jailā par lowrp un nonrp, bet protams adminam vienalga, kā jau vienmēr. Varbūt tie bija viņa draugi? To gan nezinu.

 


Šeit mēs varam redzēt apliecinājumu, ka Mark tiešām bija piekritis būs par mentu, bet nez kāpēc viņš vienkārši atbrauc, paspēlējās ar citu un aizbrauc.

 


Šeit mēs varam redzēt video no šī rp:


 

Vai tiešām tāds admins šeit ir vajadzīgs? Citi admini raksta ieteikumus, lai paaugstinātu RP, bet ko šis dara? Pilnīgi neko, tieši pazemina to RP līmeni serverī? Admina pienākumi ir palīdzēt spēlētājiem, sodīt pārkāpējus!! Censties paaugstināt RP serverī . 


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kāpēc man būtu jākāpj ara no mašīnas, tā mašīna pat nepiederēja man, tev vajadzēja skaidroties ar tas vadītāju un īpašnieku Laumu. Par to kur id 2 nozog mašīnu es biju iegājis afk un kad izgāju uzsprāga benzīntanks, kā rezultāta es nomiru un neko neredzēju. Vēlāk kad es ierados atpakaļ es uzprasīju id tam kas to izdarīja, jo serverī bija samēra daudz cilvēki un kamēr es visus pārbaudītu paietu krietns laiks, ja vispār viņš vel brauktu ar to pašu mašīnu. Tātad par to random čuvaku, ka tu viņu nosauci kas spamoja "braucam uz csdd" organizāciju saīsinājumi ir atļauti, ka arī skaitļi tāpēc arī viņu es nesodīju. Visu šo laiku es nebiju vienīgais admins onlaine serverī uzturējās Marks, Karlis un varbūt arī citi admini es īsti neatceros. Un par to Omegas darbinieku kurš tev uzlika roku dzelžus es viņu sodīju par smagāko pārkāpumu ooc insult, ja viņš nebūtu pārkāpis šo noteikumiem viņš arī būt iesēdināts cietuma par taviem iepriekš minētajiem pārkāpumiem.


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Es nesaprotu, kāpēc man būtu jākāpj ara no mašīnas, tā mašīna pat nepiederēja man, tev vajadzēja skaidroties ar tas vadītāju un īpašnieku Laumu. Par to kur id 2 nozog mašīnu es biju iegājis afk un kad izgāju uzsprāga benzīntanks, kā rezultāta es nomiru un neko neredzēju. Vēlāk kad es ierados atpakaļ es uzprasīju id tam kas to izdarīja, jo serverī bija samēra daudz cilvēki un kamēr es visus pārbaudītu paietu krietns laiks, ja vispār viņš vel brauktu ar to pašu mašīnu. Tātad par to random čuvaku, ka tu viņu nosauci kas spamoja "braucam uz csdd" organizāciju saīsinājumi ir atļauti, ka arī skaitļi tāpēc arī viņu es nesodīju. Visu šo laiku es nebiju vienīgais admins onlaine serverī uzturējās Marks, Karlis un varbūt arī citi admini es īsti neatceros. Un par to Omegas darbinieku kurš tev uzlika roku dzelžus es viņu sodīju par smagāko pārkāpumu ooc insult, ja viņš nebūtu pārkāpis šo noteikumiem viņš arī būt iesēdināts cietuma par taviem iepriekš minētajiem pārkāpumiem.

 

"Es nesaprotu, kāpēc man būtu jākāpj ara no mašīnas, tā mašīna pat nepiederēja man, tev vajadzēja skaidroties ar tas vadītāju un īpašnieku Laumu."
Es jau skaidrojos ar Laumu, paskaties video tak. :D Bet Tu OOC man uzraksti, ka "rl arī nekaptu ar tevi vienkaršu sazinātos mūsu advokati ne mēs" . :D Labi izproti visu, lel.
 
"Par to kur id 2 nozog mašīnu es biju iegājis afk un kad izgāju uzsprāga benzīntanks, kā rezultāta es nomiru un neko neredzēju. Vēlāk kad es ierados atpakaļ es uzprasīju id tam kas to izdarīja, jo serverī bija samēra daudz cilvēki un kamēr es visus pārbaudītu paietu krietns laiks, ja vispār viņš vel brauktu ar to pašu mašīnu."
 
Šeit atkal mēs varam skatīties video, TU NEBIJI AFK, Tu pat pēc tam specā aizgāji un skraidīji. :D Nemelo vecīt, viss video redzams.
 
" Visu šo laiku es nebiju vienīgais admins onlaine serverī uzturējās Marks, Karlis un varbūt arī citi admini es īsti neatceros. "
Tu pats pa /b rakstīji, ka esi vienīgais admins on, tāpēc nav ko saukt palīgā rp situācijā, Bet vēlāk, video vidus daļā jau parādījās Mark, tātad sākumā Tu braukājies ar Laumas, kad Tu biji vienīgais admins on. 
 
"Un par to Omegas darbinieku kurš tev uzlika roku dzelžus es viņu sodīju par smagāko pārkāpumu ooc insult, ja viņš nebūtu pārkāpis šo noteikumiem viņš arī būt iesēdināts cietuma par taviem iepriekš minētajiem pārkāpumiem."
 
Interesanti ko Tu gaidīji, kāpēc uzreiz neliki cietumā par lowrp? Es Tev tak visu laiku rakstīju. Nobanoji tikai tad, kad viņš man uzdirsa un uzrakstīju, lai bano pa ooc insultu. VISS VIDEO IR REDZAMS. BEIDZ VISU NOLIEGT, LOL! Ar meliem neizspruksi.
lūdzu :D   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
// Joe_Kumara atbildie :)
Link to comment
Share on other sites

 

"Es nesaprotu, kāpēc man būtu jākāpj ara no mašīnas, tā mašīna pat nepiederēja man, tev vajadzēja skaidroties ar tas vadītāju un īpašnieku Laumu."
Es jau skaidrojos ar Laumu, paskaties video tak. :D Bet Tu OOC man uzraksti, ka "rl arī nekaptu ar tevi vienkaršu sazinātos mūsu advokati ne mēs" . :D Labi izproti visu, lel.
 
"Par to kur id 2 nozog mašīnu es biju iegājis afk un kad izgāju uzsprāga benzīntanks, kā rezultāta es nomiru un neko neredzēju. Vēlāk kad es ierados atpakaļ, es uzprasīju id tam kas to izdarīja, jo serverī bija samēra daudz cilvēki un kamēr es visus pārbaudītu paietu krietns laiks, ja vispār viņš vel brauktu ar to pašu mašīnu."
 
Šeit atkal mēs varam skatīties video, TU NEBIJI AFK, Tu pat pēc tam specā aizgāji un skraidīji. :D Nemelo vecīt, viss video redzams.
 
" Visu šo laiku es nebiju vienīgais admins onlaine serverī uzturējās Marks, Karlis un varbūt arī citi admini es īsti neatceros. "
Tu pats pa /b rakstīji, ka esi vienīgais admins on, tāpēc nav ko saukt palīgā rp situācijā, Bet vēlāk, video vidus daļā jau parādījās Mark, tātad sākumā Tu braukājies ar Laumas, kad Tu biji vienīgais admins on. 
 
"Un par to Omegas darbinieku kurš tev uzlika roku dzelžus es viņu sodīju par smagāko pārkāpumu ooc insult, ja viņš nebūtu pārkāpis šo noteikumiem viņš arī būt iesēdināts cietuma par taviem iepriekš minētajiem pārkāpumiem."
 
Interesanti ko Tu gaidīji, kāpēc uzreiz neliki cietumā par lowrp? Es Tev tak visu laiku rakstīju. Nobanoji tikai tad, kad viņš man uzdirsa un uzrakstīju, lai bano pa ooc insultu. VISS VIDEO IR REDZAMS. BEIDZ VISU NOLIEGT, LOL! Ar meliem neizspruksi.
lūdzu :D   

Kā jau teicu es biju AFK ja tu vispār saproti saīsinājuma "AFK" nozīmi tas nav tad kad tu uzspied pogu "Esc" un virs tavas galvas rādās laiks, es biju uz īsu laiku nogājis no datora un brīdi kad atnācu atpakaļ es redzēju, ka kāds bija iekāpis mašīnā bet tik īsā laika es nepaspēju piefiksēt ne niku, ne id, jo viņš aizskāra benzīntanku un es nomiru. Nevis iegāju specā, ka tu teici, ja kādreiz es bijis z51 zināsi, ka tur nedarbojas slimnīcas sistēma es automātiski respawnojos savā mājā un uz reiz braucu atpakaļ pie jums. Tava video arī tas ir redzams kur es pēkšņi uzrodas no stacijas puses. Varbūt uz īsu brīdi es arī biju vienīgas admins es to īsti neatceros, bet vēlāk ienāca serverī vairāki admini takā es varēju turpināt to Rp situāciju...  Par to Omges čali, ka jau es teicu es gribēju viņu jailot, tad kad es rakstīju viņš uztaisīja ooc instul tāpēc es viņu nobanoju...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šeit skaidri gaiši redzama viena no admina attieksme pret roleplay pielietojumu.

Ricards tur video sākumā 18 sec saka ka stāvēja uz vietas utt. Tak izlien arā no mašīnas un apskaties kas par vainu, kā nekā vecis, un saproti kautko no mašīnas. Tas attaisnojums ka nav tavs auto galīgi neder.

Skatoties šo video es saprotu, jus tur ņēmaties cik tur minūtes, būtu jau sen atrisinājuši šo situāciju roleplay veidā, bet nē. (Varbūt jūs nepieprotat tās /me un /do komandas? ) Šis parāda to ka šis admins nemaz nevēlas roleplay šajā serverī, bija lieliska iespēja roleplay situācijai.

jūs tur bijat no 18:25 lidz 19:50, tādat 1h 25 min, dirsāties, lai tajā pašā laikā vai pat īsākā izveidotu vienu roleplat situāciju.

Un Ričard, ja tava draudzene neprot roleplay, tad varēji tu vismaz uzņemties! Admini čīkstat ka nav laika Roleplay situācijām bet kad ir iespēja jūs uzmetat vidējo pirkstu un gudri runājat. Nesaku to pa visiem bet Ričarda gadījumā tā bija. Attieksme, attieksme. Tā jau ir, tad kad kāds cenšas Erpot, viņam uzmet un jūs gaidat roleplay, ja pat augstākie šajā serverī, kuri pārmāca visus par RP pārkāpumiem, nemaz nevēlas ROLEPLAY šajā serverī! :)

 

Ričard parādi ka tev kautkas starp kajām karājas, un vienkārši pasaki, ka varēji veidod roleplay situāciju, bet nevēlējies.

 

Paldies par wp, bet tēma par roleplay ir jārisina visiem servera spēlētājiem. Pašlaik es tukšu nerunāju, un kautkādus debīlus postus nekrāju :) Fuj Ričard

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Šeit skaidri gaiši redzama viena no admina attieksme pret roleplay pielietojumu. 

Ricards tur video sākumā 18 sec saka ka stāvēja uz vietas utt. Tak izlien arā no mašīnas un apskaties kas par vainu, kā nekā vecis, un saproti kautko no mašīnas. Tas attaisnojums ka nav tavs auto galīgi neder.

Skatoties šo video es saprotu, jus tur ņēmaties cik tur minūtes, būtu jau sen atrisinājuši šo situāciju roleplay veidā, bet nē. (Varbūt jūs nepieprotat tās /me un /do komandas? ) Šis parāda to ka šis admins nemaz nevēlas roleplay šajā serverī, bija lieliska iespēja roleplay situācijai.

 jūs tur bijat no 18:25 lidz 19:50, tādat 1h 25 min, dirsāties, lai tajā pašā laikā vai pat īsākā izveidotu vienu roleplat situāciju.

Un Ričard, ja tava draudzene neprot roleplay, tad varēji tu vismaz uzņemties! Admini čīkstat ka nav laika Roleplay situācijām bet kad ir iespēja jūs uzmetat vidējo pirkstu un gudri runājat. Nesaku to pa visiem bet Ričarda gadījumā tā bija. Attieksme, attieksme. Tā jau ir, tad kad kāds cenšas Erpot, viņam uzmet un jūs gaidat roleplay, ja pat augstākie šajā serverī, kuri pārmāca visus par RP pārkāpumiem, nemaz nevēlas ROLEPLAY šajā serverī! :)

 

Ričard parādi ka tev kautkas starp kajām karājas, un vienkārši pasaki, ka varēji veidod roleplay situāciju, bet nevēlējies. 

 

Paldies par wp, bet tēma par roleplay ir jārisina visiem servera spēlētājiem. Pašlaik es tukšu nerunāju, un kautkādus debīlus postus nekrāju :) Fuj Ričard

Es šajā Rp situācija biju iesaistīts, ka liecinieks kuru es arī tēloju, taka Lauma atteicas no saskaņotā līguma mēs gaidījām policiju, kā deļ es arī paliku mašīnā un gaidīju. Taka policisti nebrauca man ieteica palūgt Marku lai viņš notēlo uz, kā arī Marks piekrita, bet kad viņš atbrauca nekas nenotika. Un tad vienā brīdi man tas viss panika un es sāku prasīt lai tas autovadītājs kas ietriecās Lauma parāda video ierakstu, jo viņš visu laiku skandināja, ka tāds viņam esot. Un dēļ visa šī tas viss arī ievilkās, jo policisti serverī nebija un tēlot viņus arī neviens nerībēja, piespiest nevienu es arī nevaru...

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Es šajā Rp situācija biju iesaistīts, ka liecinieks kuru es arī tēloju, taka Lauma atteicas no saskaņotā līguma mēs gaidījām policiju, kā deļ es arī paliku mašīnā un gaidīju. Taka policisti nebrauca man ieteica palūgt Marku lai viņš notēlo uz, kā arī Marks piekrita, bet kad viņš atbrauca nekas nenotika. Un tad vienā brīdi man tas viss panika un es sāku prasīt lai tas autovadītājs kas ietriecās Lauma parāda video ierakstu, jo viņš visu laiku skandināja, ka tāds viņam esot. Un dēļ visa šī tas viss arī ievilkās, jo policisti serverī nebija un tēlot viņus arī neviens nerībēja, piespiest nevienu es arī nevaru...

 

Tu gribi teikt, ka rl tu nekāptu ārā no auto? :D joe_kumars

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Šī RP situācija nebija sarežģīta, bet šis admins to padarīja ļoti "interesantu".

Var redzēt, ka admins vai nu neko nesaprot no RP, bet tikai zina RP terminus, vai arī viņš vienkārši uzspļāva uz šo RP situāciju, tajā skaitā uz spēlētājiem, kuri vēlējās erpot.

Video vēl redzami interesanti atgadījumi, ka atbrauc cilvēki no omegas, un tēlo baigos draugus, pilnīgi nekādas nopietnības..

Vēl atbrauc visādi cilvēki, kuri traucē šo RP situāciju.

Un tas, ka admins nevarēja noorganizēt policistu priekš normāla RP situācijas, tas vispār nekam neder, jo video redzams, ka Joe Kumar piedāvā sākumā rakstīt saskaņoto, bet Lauma atteica un aicināja saukt policija [admins arī teica, lai sauca adminu]. Bet tā kā policisti serverī var teikt nav vispār, tad adminam bija kaut kas jāizdomā - jānoorganizē tas policists, bet šeit viņš vilka laiku un parādīja savas admins un rp prasmes.

Un kā vispār admins var nesodīt to Omegas pārstāvi par to, ka Joe Kumar uzlika ne par ko roku dzelžus? Tas ir LowRP, un šajā serverī par to soda[vismaz esmu es redzējis]. Bet šeit šis attiecīgais admins attaisnojās par to, ka gribēja jau likt sodu, bet skatoties video laikus, pagāja diezgan liels laiks no tā pārkāpuma līdz ooc insultam. Tātad visticamāk admins šeit melo, ka viņš jau grasījās to cilvēku sodīt.

Video vēl var redzēt, ka tur notiek liels bardaks, bet kāpēc admins neko nedarīja, lai labotu to?? Viņam tak bija iespēja gan aizrādīt, gan kickot, gan beigu beigās arī ielikt cietumā, bet viņš to neizdarīja. Varbūt tie bija admina draugi, to gan es nezinu, bet vienalga, visi jāuztver vienlīdzīgi.

Īsāk sakot, šeit mēs redzam, ka admins patvaļīgi rīkojas ar adminu, un rp negrib ne pielietot, ne saprast. Nezinu kāpēc viņš pieteicās tad par adminu, ja jau neko nevēlas darīt un nevēlās paaugstināt RP situāciju, jo kā topica autors minēja, tad citi admini cenšas to RP paaugstināt, bet šeit skaidri un gaiši redzams, ka šis admins RP līmeni tieši pazemina! Viņam laikam ir galvenais likt visus cietumā [protams izņemot draugus]. Un kā arī cik zinu, viņš ieliekot kādu jailā - vispār uz reportiem vairs neatbild, bet ja vainīgais cilvēks grib zināt, ko viņš izdarīja, kā viņš to var uzzināt? Lūdzu paskaidrojiet! Iedomājies, ja jauns spēlētājs prasa par ko Blumenthal viņu ir iesēdinājis, bet Blumenthal viņam neatbild, tad kā lai viņš vispār kaut ko saprot? Kur paskaidrojumi? Es nesaprotu kā tāds cilvēks vispār var būt admins..

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

UP

Vai tiešām nevienam nav kas sakāms?

Pat Džesika izlasīja vakar šo sūdzību un teica, ka viņa nezina ko darīt.. Skaidri un gaiši redzams, ka cilvēks adminu grib, lai sodītu citus spēlētājus, izņemot paziņas. Var redzēt, ka viņam neinteresē RP. Tak vienkārši ņemot nost viņam adminu un dodat kādam jaunajam iespēju, ir tak pietiekoši daudz pieteikumi uz adminu pašreiz!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...