• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Johnney_Lee]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

 

1. Tavs niks spēlē :Emils_Svans

2. Administrātora niks spēlē :Johnney_Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prnt.sc/dqbeyr
4. Apraksts par situāciju :Kā jau redzams screenshotā ka par HP Hack ..  Es iznācu no slimnicas un gaidiju kad atspavnosies kāds rollerītis .. Skraidiju apkārt un piebrauca 1ns čalis no GSG ((GroveStreetGang)) , un sāka mani No RP DM ar M4 ... Es skraidiju un slepos .. Pa to laiku mani apspeja nospecot Johnney_Lee ... Un protams kā bez bana ? HP Hack .. Es vispar neesmu lietojis hakus , un nemaz netaisos lietot ... Samp.lv ir mans miļakais serveris ... Sakat ko gribat , bet es gaidu no Johnney_Lee unban vai kko tādu ... Netaisos te tagad sedet un uzraudzīt un gaidit tas neaptiesas HP Hack ban dienas ... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šodien nobanoju vairākus čuvakus un tieši par Tevi video nevaru atrast.

Būs unbans, taču bija reāls hph.

Varu paskaidrot kā viss notika, taču tas neko nedos.

Tu biji pie slimnīcas un viņš sāka šaut ar m4 pa Tevi, un Tev negāja vienkārši nost hp.

Link to comment
Share on other sites

Šodien nobanoju vairākus čuvakus un tieši par Tevi video nevaru atrast.

Būs unbans, taču bija reāls hph.

Varu paskaidrot kā viss notika, taču tas neko nedos.

Tu biji pie slimnīcas un viņš sāka šaut ar m4 pa Tevi, un Tev negāja vienkārši nost hp.

Man teica ka tas bija servera bugs ! Nevar tā būt , ka man ir HPH .. Es nelietoju viņu .. Priekškam man tādu sūdu lietot .. Es atzistu ka man ir cleo ieinstalets , tiak itapec lai man butu outfit mods .. Jo man ļoti patik samodot gta , bet ne hakot ... Atradisi video , tad iemet man PM !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...