• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba- Andrew_Williams


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kumis_Vercceti


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Andrew_Williams


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Pg, nonrp.Nopish no kada piekta stava un mierigi pasuta picu. :D Un jaerpjo ari administratoriem protams nekas nav.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://www.youtube.com/watch?v=kVW-cyDveac&feature=youtu.be


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

man pox par wp, bet diez vai par manām domām, kuras iespējams ir patiesas jādod wp.

paskatās, viņs noleca no tāda augstuma, bet hp pilns varteikt, vispar tur minimāli pietrūkst līdz pilnap hp, viņam gm bija ieslēgts kad leca nost, tu hph čist bij.

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

RIP xD samp physics uz lagiem nenovelsi :D RIP, cus. pat ar animētu lecienu nevarētu to izdarīt. Lab, pieņemsim, ka anim dēļ nenorāva hp.. Tu saki, ka tas bij neparedzēti, jeb missclicked, bet, ja kādam citam spēlētājam ta būtu, viņš lidotu 6h jailā, par nonrp, vne ? Tas ir galīgi stulbi.

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

RIP xD samp physics uz lagiem nenovelsi :D RIP, cus. pat ar animētu lecienu nevarētu to izdarīt. Lab, pieņemsim, ka anim dēļ nenorāva hp.. Tu saki, ka tas bij neparedzēti, jeb missclicked, bet, ja kādam citam spēlētājam ta būtu, viņš lidotu 6h jailā, par nonrp, vne ? Tas ir galīgi stulbi.

Tad viņš pateiktu- ops, massclick.

Link to comment
Share on other sites

Tad viņš pateiktu- ops, massclick.

Bet pilnigi pie pakalas spec bug, vai ne spec bug vareja erpot situaciju.Butu nogadats slimnica.A ne tas mierigi piecelas un picu pasuta.

Link to comment
Share on other sites

Tak ko ņematies viņš tak admins pareji palidzes kautko izgudrot un nekas nebus ta tas vienmer ir bijis un bus....

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Tur jau nav ko izgudrot, paskaties kārtigi video , es 9 sekundē ieeju spec un man ir full hp tad es nokrītu lejā ar animācijas bugu un man drusku noraujas hp , es pirms speca kliedzu un kad kliedz ir animācija un animācijas laikā iegāju spec kad iznācu animācija vel nebija beigusi stradāt un kritiena vidu tā beidza stradāt , tāpēc ari tik maz HP norāva !

Link to comment
Share on other sites

Tur jau nav ko izgudrot, paskaties kārtigi video , es 9 sekundē ieeju spec un man ir full hp tad es nokrītu lejā ar animācijas bugu un man drusku noraujas hp , es pirms speca kliedzu un kad kliedz ir animācija un animācijas laikā iegāju spec kad iznācu animācija vel nebija beigusi stradāt un kritiena vidu tā beidza stradāt , tāpēc ari tik maz HP norāva !

Okej, citiem spēlētājiem nav spec nšit. Tad mums atļauts voidot situāciju ieslēdzot hp hack un netikt sodītiem? Jo reāli tas ir pilnīgi same, ko tu izdariji un nekādu sodu nesaņēmi. Ja kkāds zaie ar anim bugu nolektu, viņš tak srazu lidotu 365 par gm, ja unbanotu, tad ieliktu jailā par nonrp. NAIJS

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...