• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Par Andrew Piedod, bet tauta ir runājusi!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tito

2. Administrātora niks spēlē : Andrews Williams


4. Apraksts par situāciju : Normāli haki Andrewam ,ne? Čalis nolec no tādas mājas un paliek dzīvs.. Tiko mēģināju pats nolekt,un momentāli izšķīdu pret zemi,bija 100 hp ,palika 0., BIldē redzams nezināmais un Andrews, Nezināmais ierauga ANdrew ar hakiem, Tad viņš peidraud viņam! Secinājumus dariet paši kungi! :) 

  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu nemāki atšķirt hackus no buga, lol!

Ja admins specojot nomirst, viņš pēc tam aiziet atkal specā un tad specoff, pēc kā admins sevi tp kaut kur, un viņš var staigāt miris, dzīvības visu laiku būs 100%.

Tak padomā pirms veido sūdzību.

Var redzēt, ka neko nesaproti no tām lietām. Kļūsti par adminu, un pārbaudi beidzot pats.

Gribēji izlekt - NESANĀCA!

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. Tev šeit nav japosto. | Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nemāki atšķirt hackus no buga, lol!

Ja admins specojot nomirst, viņš pēc tam aiziet atkal specā un tad specoff, pēc kā admins sevi tp kaut kur, un viņš var staigāt miris, dzīvības visu laiku būs 100%.

Tak padomā pirms veido sūdzību.

Var redzēt, ka neko nesaproti no tām lietām. Kļūsti par adminu, un pārbaudi beidzot pats.

Gribēji izlekt - NESANĀCA!

Ej prom cūka, nesmirdi arī šeit! Izskaidro kā šo var dabū gatavu ? : Ja admins specojot nomirst, viņš pēc tam aiziet atkal specā un tad specoff  Kas tie par suņa Murgiem? Es esmu bijis admins, es zinu kā viss te ir ierīkots, nemīz eļļā! :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par hakiem tiesham nezinu, sudziba bij par kautko citu.Vai vinsh izmanto hph, vai ne tas jau lai paliek uz administratoru sirdsapzinas. 

Edited by kortess
video autors // newarn.
Link to comment
Share on other sites

Ej prom cūka, nesmirdi arī šeit! Izskaidro kā šo var dabū gatavu ? : Ja admins specojot nomirst, viņš pēc tam aiziet atkal specā un tad specoff  Kas tie par suņa Murgiem? Es esmu bijis admins, es zinu kā viss te ir ierīkots, nemīz eļļā! :D

Te ir daudz bugi ar adminu , pirmo reizi redzu kaut ko šadu ka uzraksta sūdzibu par šo , man šitā gadās bieži ka ar heli apstājos uz lielajām celtnēm un specoju , tas nav nekas jauns , tīrākais bugs 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ej prom cūka, nesmirdi arī šeit! Izskaidro kā šo var dabū gatavu ? : Ja admins specojot nomirst, viņš pēc tam aiziet atkal specā un tad specoff  Kas tie par suņa Murgiem? Es esmu bijis admins, es zinu kā viss te ir ierīkots, nemīz eļļā! :D 

Tiešām esi bots..

Ja admins specojot nomirst - viņš automātiski iziet no speca, bet pēc tam atkal var iet specā, un tad specoff.... Tu tiešām neko nezini, nepataisi sevi par tik lielu noobu.

Mācies lasīt un saprast tekstus - tas Tev dzīvē ļoti daudz noderēs, pieaugušais cilvēciņ.

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Nu man šādi sanāca... :D

 

 

 

Tev tur pilns HP , man tad 55 hp palika. :/

1. Tavs niks spēlē : Tito

2. Administrātora niks spēlē : Andrews Williams

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites....2yw4dr#4nt5a6kb

4. Apraksts par situāciju : Normāli haki Andrewam ,ne? Čalis nolec no tādas mājas un paliek dzīvs.. Tiko mēģināju pats nolekt,un momentāli izšķīdu pret zemi,bija 100 hp ,palika 0., BIldē redzams nezināmais un Andrews, Nezināmais ierauga ANdrew ar hakiem, Tad viņš peidraud viņam! Secinājumus dariet paši kungi! :)

 

Rūpigi paskaties , kā tu lidoji no tās mājas un kā es , tur ir divas dažādi kritieni es kritu ar visu ķermeni taisnu taka tikko no spec iznacis , bet tu jau nebiji spec vienkārši noleci lejā tad jau protams raus hp nost !

 

Pilnigs fails šitā sūdziba vienigais par ko man var piekasīties ir PG , bet tas arī ir tikai dēļ spec !

 

 

http://prntscr.com/ds1oif

 

9 sekundē ir redzams ka ieeju specā , tak iznakot no spec ir 100hp un es nokritu lejā man bija norāvies nost hp , tad jau kā var būt HPH ? paskataties kārtigi lūdzu!

Edited by Klons
Dubultposts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rūpigi paskaties , kā tu lidoji no tās mājas un kā es , tur ir divas dažādi kritieni es kritu ar visu ķermeni taisnu taka tikko no spec iznacis , bet tu jau nebiji spec vienkārši noleci lejā tad jau protams raus hp nost !

 

Pilnigs fails šitā sūdziba vienigais par ko man var piekasīties ir PG , bet tas arī ir tikai dēļ spec !

 

 

http://prntscr.com/ds1oif

 

9 sekundē ir redzams ka ieeju specā , tak iznakot no spec ir 100hp un es nokritu lejā man bija norāvies nost hp , tad jau kā var būt HPH ? paskataties kārtigi lūdzu!

Beidz attaisnoties, rekur Raituks visu paraadija. ! :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paliksi bez sava acc haxkerīt.

 

Patīk tā attieksme aizver muti, nebija plānots ķip. A kad mums kādam tā sanāktu uzreiz jail būtu.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak čali, nēsot hph tev ja ? un kad cilvēki kurus tu bano tev cenšas ieskaidrot ka nav hph, tev nošpļauties, jo pierādījumos taču viss redzams, nu lūk tagad arī viss ir redzams, ka noleci un palika fullhp.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tiešām jūs neko nesaprotat ne no hackiem, ne no bugiem..

Kā jau Wiliams rakstīja - paskatāties abu video cilvēciņa stāvokli/pozu kādā viņš krīt. :) Varam redzēt, ka Wiliam sākumā krīt stāvus, nekustoties, bet pašās beigās jau parādās tās kustības, kādām vajadzētu būt - tātad reāli viņa kritiens skaitījas no tā augstuma, kur viņš sāka vicināt rokas, tāpēc tik maz hp ir norauts. Džesikas video mēs redzam, kādām kustībām ir jābūt, kad krīt pilnu augstumu. :) Šādas kustības Wiliams bija tikai pašās beigās.

 

Analoģiski mēs varam skatīties kā parasts spēlētājs var izdarīt to pašu. Krītot no mājas, kaut ko uzraksti, lai cilvēks kā sarunā sāk plātīt rokas vai arī paprasi lai kāds Tev uzzvana, un kad jau krīti pacel mobiļņiku. Rezultāts būs līdzīgs.

 

Vienkārši raksta autors ar saviem draudziņiem neko nesaprot no hackiem un bugiem.

Link to comment
Share on other sites

Bans patiess-Hax 365.Slēdzu ciet TC.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak čali, nēsot hph tev ja ? un kad cilvēki kurus tu bano tev cenšas ieskaidrot ka nav hph, tev nošpļauties, jo pierādījumos taču viss redzams, nu lūk tagad arī viss ir redzams, ka noleci un palika fullhp.

Pirms posto izlasi un paskaties kārtīgi tur nekāds full hp nepalika

 

Kāds man sakars ar apelācijām es iemetu pierādijumus tur jau Kārlis/Raita visu pasaka

Link to comment
Share on other sites

Es hujej, man pings bija 300-400 un mani ban par HPH, Bans patiess. Te chalis nolec HP pilnas, ***? Andrew tak tu sikais beidz attaisnoties. Es nevaru, te labi redzams HPH. TC un Acc off. Lai pērk vēl, naudas daudz. Nav tas bugs. Jesica pierādīja.

 

Liekat WP, vienkārši besī kad sāk šītā melot, bugi utt. Tak tu bļe nofilmē video, kur tev sanāks HP nenoņemt? Low.

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Vai man tā liekas , bet tie kas te posto mani heito :D , vienkarši vēlas mani izēst un saka to ko pat nedomā , aj  galvenais ka es nelietoju šo jobano HPH un sirdī esmu tīrs :P

Link to comment
Share on other sites

Karoč,es hz vai haki vai bugi. Bet pats kad uzlidoju augšā ar heli,lecu lejā palika 50 hp :D . Lai izlemj Kova vai PoFo

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...