• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba[David_Howard,Fridrihs Ketlers]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Richard_Collins

2. Administrātora niks spēlē :David_Howard

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.samp.lv/index.php?/topic/96480-sūdzība-richard-colin-oscary-police/ Sheit ir redzams kad dos jail 120 min so ir pieradijumi bet sudzibu izskatija Fridrihs Ketlers...
4. Apraksts par situāciju :Nu krch bija situacija par kuru jailoja begu no policista iemeta jail par cs 120 min

David,bet begu jo biju parbaucis pari zalajai zonai un uz manim bija ierocis "Deagle"

Nav pietiekams iemels begt?Nu protams kad man bija deagle pieradit es nevaru

Dzive cilveki beg no policijas vareja sekot man udeni butu gajis off bans!

Mani prost neunjailoja Howards kad pastastiju kas un kaa

Link to comment
Share on other sites

Mums ir savs saraksts, kurā pierakstam kurus vajag jail . Fritos tevi iekļāva sarakstā, es tevi iejailoju . Par jaila patiesumu runā ar Fritu .. 

Link to comment
Share on other sites

Mums ir savs saraksts, kurā pierakstam kurus vajag jail . Fritos tevi iekļāva sarakstā, es tevi iejailoju . Par jaila patiesumu runā ar Fritu ..

 

Tad pasauc vinu reali cs tas nav un uz 2h pff. Bija iemesls.
Link to comment
Share on other sites

Video nav redzams, ka tev būtu bijis ierocis, kā arī tev nebija pārāk liels pamats bēgt no viņa, jo tev vajadzēja tikai atmaksāt sodu par ātruma vai kādu citu ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumu. Tev nebija ne rp, ka esi nobijies vai tev ir kaut kas nelegāls vedams. Tu vienkārši acīm redzot izvairījies no rp pasākuma un tādēļ sāki mukt... Tas taču ir elementāri atmaksāt pāris tūkstošu sodu, pat pirmie līmeņi uz mopēdiem to dara un nemūk no likumsargiem. Turklāt ja tu tik ļoti baidījies par savu ieroci, tad rp ceļā varēji to noformulēt, ka tas ir reģistrēts un tev ir nēsāšanas atļauja!

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...