• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība]Dyson Cayenne un Danniel Cayenne Dm,CarDM un DB


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Edmunds_Jansons

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dyson Cayenne un Danniel Cayenne

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es izbraucu no savas bandas un viņi visu laiku mani šauj nost.Viņi taisija dm un db.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu

                                                                             5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://www.youtube.com/watch?v=4HaKvcs4APw&feature=youtu.be ap 4 sek var redzēt nikus un id. varat mani likt cietumā par bh bet tas ir to vērts lai viņi saņemtu sodu

Link to comment
Share on other sites

A ko neuzrakstīji kāpēc tā notika? Tas notika jo jūs sēdējat pie mūsu hoodā un dmojāt mūs, mēs ielecām mahās un nesāmies pakaļ.

ZB man jau visi šitie, nevar normāli pašancēt, izbraucam no hooda jau dmojat.

Pietam bija rp.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka es izbraucu ārā no hood un tu šauj,tas skaitās ka es tevi Dmoju?. Tu mani vairākas reizes nošāvi.Un es nekur RP neredzēju ka būtu licis apstāties vai tā tālāk. Nevienu reizi tu man neteici lai es apstājos malā. Tu tikkai šāvi.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka es izbraucu ārā no hood un tu šauj,tas skaitās ka es tevi Dmoju?. Tu mani vairākas reizes nošāvi.Un es nekur RP neredzēju ka būtu licis apstāties vai tā tālāk. Nevienu reizi tu man neteici lai es apstājos malā. Tu tikkai šāvi.

Nē vispār jūs tur vairāki sēdējāt pie iecirkņa un dmojāt, bet nu labi......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm. Tas bija un jūs tad mūs nošavāt bez RP. Jūs neteicāt lai mēs beidzam vai apstājamies. Jūs tikkai šāvāt. Cik es zinu policisti var ieroci izmanot realā dzīvē tikkai tad kad bandītam ir ierocis un viņš atklāj uguni. Mums nevienam nebija ierocis un jūs šāvāt.

Edited by Hitman
Dubult posts // +1WP // Hitman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm. Tas bija un jūs tad mūs nošavāt bez RP. Jūs neteicāt lai mēs beidzam vai apstājamies. Jūs tikkai šāvāt. Cik es zinu policisti var ieroci izmanot realā dzīvē tikkai tad kad bandītam ir ierocis un viņš atklāj uguni. Mums nevienam nebija ierocis un jūs šāvāt.

Ko? Cik tev gadi? Dzīvē ir ļoti daudz iemeslu lai izvilktu ieroci un šautu. Jums nebija ierocis ?xd

Es tev velreiz saku jus sedējāt pie iecirkņa un dmojāt, mes ar Dysonu sākām dzīties pakaļ, jūs nestājāties, kad uzmetām tam vienam zvaigznes.

P.s. niteikumos ir rakstīts, ja brauc ar mirgalkām ir jāapstājas.

Link to comment
Share on other sites

Ko? Cik tev gadi? Dzīvē ir ļoti daudz iemeslu lai izvilktu ieroci un šautu. Jums nebija ierocis ?xd

Es tev velreiz saku jus sedējāt pie iecirkņa un dmojāt, mes ar Dysonu sākām dzīties pakaļ, jūs nestājāties, kad uzmetām tam vienam zvaigznes.

P.s. niteikumos ir rakstīts, ja brauc ar mirgalkām ir jāapstājas.

Nu bet tad kapēc mani jašauj vairākas reizes? Man zvaigznes nebija un Sergejam jau meklēšana beidzās.

Link to comment
Share on other sites

marxims tas tad skaitas CS ka jus tur pie iecikna dmojat jo realaja dzive bandas nelien pie policistiem 

Edited by Hitman
Lieks Pousts // +1wp // Hitman
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

marxims tas tad skaitas CS ka jus tur pie iecikna dmojat jo realaja dzive bandas nelien pie policistiem 

Varbūt es vēlos savu Ig charecteru veidot kā streat racer. Bet tas nedod tiesības

šaut nost visu laiku. Tajā reizē viņi varēja teikt lai mēs apstājamies un beidzam bet viņi tikkai šāva.Nu lab nošāva vienreiz par to bet pēc tam kapēc jašauj visu laiku ? Es kādas 5 reizes nomiru no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es vēlos savu Ig charecteru veidot kā streat racer. Bet tas nedod tiesības

šaut nost visu laiku. Tajā reizē viņi varēja teikt lai mēs apstājamies un beidzam bet viņi tikkai šāva.Nu lab nošāva vienreiz par to bet pēc tam kapēc jašauj visu laiku ? Es kādas 5 reizes nomiru no viņiem.

Rēcīgi, kāpēc video ir tik apgriezts? Pēc BH Sekoja CarDM, jūs sašāvāt mūsu mahu un nošāvāt mūs.... Un video sākumā neko nevar redzēt, jo ir sakts video no tas vietas kur nevar redzet RP un /m... Tika daudz ziņots, ka jāapstajas un zb bija visu laiku tiaki zinot ka jaapstajas uzmetu 2x /m Apstājieties, ja nē tiks raidīta uguns pa jūsu transpotlīdzekli un tad sapratu nav jega vairs spamot...

Draudziņ ieliec garāku video, kurš nav apgriezts !

Link to comment
Share on other sites

Rēcīgi, kāpēc video ir tik apgriezts? Pēc BH Sekoja CarDM, jūs sašāvāt mūsu mahu un nošāvāt mūs.... Un video sākumā neko nevar redzēt, jo ir sakts video no tas vietas kur nevar redzet RP un /m... Tika daudz ziņots, ka jāapstajas un zb bija visu laiku tiaki zinot ka jaapstajas uzmetu 2x /m Apstājieties, ja nē tiks raidīta uguns pa jūsu transpotlīdzekli un tad sapratu nav jega vairs spamot...

Draudziņ ieliec garāku video, kurš nav apgriezts !

Ko tu tur vēl neizdomāsi. Mums tajā brīdi nebija ieroči.Kā mēs jūsu mašīnu varējām sašaut ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...