• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Martin_Escalanto , Dzeg_Morf


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kristians_Pudulipo


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Martin_Escalanto  ,  Dzeg_Morf


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Martin CS,QS,PG NonRP driving   Dzeg QS,CS,NonRP driving


4. Kā vainas dēļ tas notika : Es sāku pakaļdzīšanos un tur sedeja 2 tipi,tad viens sāks pisties man virsū lai atpišos,un tad es turpinaju sekošanu un tad mes nonacam lidz tam kad apstajamies un sākām šaudišanos,es nošavu abas personas bet pakaļdzīšanas laika bija RP termiņu parkapumi viņiem.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  ((Atvainojiet kad šādi bet es nofilmēju tikai tos momentus kur bija RP parkapumi. Tie ir fragmenti no mana YT kanal video))


https://www.youtube.com/watch?v=H2YU8M7Z7io&feature=youtu.be


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD TU pat manu vārdu nemāki uzrakstīt, divgadīgais lowak!

 

 

Tu esi lows. Sāksim ar to ka tu man saspamoji 6 sodus. 

Sāksim ar to ka es braukājos, tu man sāki pisties virsū! Sāki mani ķert! Es bēgu jo man boija nelikumīgi ieroči, un narkotikas!

 

Vel ļoti labi redzams kā tu man nogopi mahu, un uztaisi viņam CP! Katrā ietriecienā bija RP, takā tu vari iet ieskrieties!  Tu jau izgriezi visus tos kur man ir RP tu lowak!

QS nebija, jo man jau bija wep rokā kad iekāpu auto!

Cs????? Tu man šāvi ko man darīt, pakārties?

 

 

 

Tev jāmacās Rp, nav jau pirmā reize!

Nemāki bandicam pilno versiju novilkt? 

 

 

Gaidu pilno video versiju!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...