• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Costa_Taylor


Recommended Posts

logs.png


 


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa Taylor


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa Taylor


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Pie bezīntanka DM nu tas vel normāli,bet HPH tas nav normāli!


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa,protams!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://failiem.lv/u/twah2rrh#_

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

veciit es laukos esmu ja, man te lago nets nereāli, vnk unreal lēns, low speed af.
tu man tur vēl garām šauj takā pro, trāpīt vispār nevari.
+ vēl tas, ka tev tur modi sabāzti, ai, ai, ai.


Un kur pings?

tc šito bullshit topicu, nav man haki. lel.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Čhali nevajag te atmaskas domāt terrās ar HPH arī mauc tāka nedirs pats te ja!

Nerunājat par sevi tagad, ja es mauktu tajās terrās ar hp haku kā tu man te stāsti, tad es būtu banots par hakiem, bet kautkā vēl neesmu saņēmis par to banu pēdējā laikā vispār, dīvaini ne? -_- <_<  Kautkā vēl admini mani speco un kautkā mani nebano, jo laikam nav man to haku? :huh:  Nepieliec bērns?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ļaušu izskatīt šo sūdzību kadām augstākstovošajam, Raitai , Kārlim! Itkā ja bano par hph vaig redzēt cik ir pings, bet to lai viņi nolemj

Link to comment
Share on other sites

Ļaušu izskatīt šo sūdzību kadām augstākstovošajam, Raitai , Kārlim! Itkā ja bano par hph vaig redzēt cik ir pings, bet to lai viņi nolemj

es saku, man internets ir lēns, drīz prom no laukiem braucu, kur ir čotkijs vienkārši, nu nebija man tur hp haks, kaut tu nosit mani. :D + Jā, viņam nav pings nofilmēts un nekas tāds, tu paskaties pats to video, modi sabāzti, kkāds lagains un tā roka viņam ir nereāli škība

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un ko tu tagad arī pateiksi,ka nebija HAX ja tevi nobanoja! :D  :D  :D

? :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...