• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Ricke_Howard]


Cruz*

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ethan_Lillard
2. Administrātora niks spēlē : Ricke_Howard
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/a/esnb93bn#ed3qywxk
4. Apraksts par situāciju : Braucam busiņā, piebrauc Vagosi uztaisa stāvošu DB par kuru protams sodu nesaņem un tad vispār neizmantojot rp sāk teikt , ka šī ir laupīšana. Gribētu no Ricke redzēt kkādu video, pat nezinu kas viņam tur ir , bet jā... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, sākšu ar vienkāršu paskaidrojumu, editā arī būs video. Tātad, bariņš bruņotu džeku piebrauc pie jums, jūs esat tikkai divi busiņā. Jums liek izkāpt, protams, normāla laupīšana, a jūs abi sākāt ooc bullshitu dzīt, ka viņiem nav maskas, ka CS pie N-Times. Ņehuja, to arī var saukt par RP voidošanu. Šajā serverī nav atļauts RPot bezbailīgus cilvēkus, kam nav bail no nāves, jo savādāk tā darītu visi. Tobias vnk pateica "šauj nost". Nu nē, jums bija jāRPo bailes. Gaidat vid.

Link to comment
Share on other sites

Neparto ir stāsts, gribu redzēt video , kur viņi ar rp tam sagatavojas, blya, viņi mūs aplaupa, mēs viņus atpazītu un nodotu mentiem. CS ir viņiem , met arī viņus jail. Un vēl par to stāvošo DB, tas jau arī nebija vaine?

 

 

+ viņi mani nedrīkst aplaupīt, man ir 4lvl, pārkāpj noteikumus, bet Tev jau vienalga.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neparto ir stāsts, gribu redzēt video , kur viņi ar rp tam sagatavojas, blya, viņi mūs aplaupa, mēs viņus atpazītu un nodotu mentiem. CS ir viņiem , met arī viņus jail. Un vēl par to stāvošo DB, tas jau arī nebija vaine?

 

 

+ viņi mani nedrīkst aplaupīt, man ir 4lvl, pārkāpj noteikumus, bet Tev jau vienalga.

Līdz ko viņi nelaupa tavas mantiskās lietas , naudu/mašīnu u.c roleplay drīkst notikt.

Link to comment
Share on other sites

Es Tev viņu rp prasu. Kā viņi visu noerpo, maskas nebija, nekas nebija, tas ir cs..

Link to comment
Share on other sites

Es Tev viņu rp prasu. Kā viņi visu noerpo, maskas nebija, nekas nebija, tas ir cs..

Ja nav maskas, kad laupi kādu, tas nav uzskatāms par CS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...