• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzību [Jim Castellani]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : David Lean
2. Administrātora niks spēlē : Jim Castellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pašlaik IG sēžu Jailā
4. Apraksts par situāciju : Tad nu tā.. Bija tā , ka stāvēju un gadīju cilvēku , kad atbrauks pakaļ , jo bijām sarunājuši un taisijos pirkt no viņa automašīnu - tā teikt "iztestēt" , bet nu nepaspēju viņu sagaidīt , kad adminstrātors Jim Castellani ielika mani Jailā , par PG naudu. Labi saprotu , nav reāli turēt 900k uz rokas , taču ir iespēja , ka tika RPots , ka nauda atrodas koferī un tiek risināts kā biznesa darījums. (Un es kā jauniņais serverī nezinu , vai lietotu auto pērkot , nauda ir jātur uz konta vai uz rokas.)
Takā no adminstratora puses nesmuki , varēji vismaz pajautāt vai kautko tādu , nevis uzreiz iemest jailā neko nepaskaidrojot un vairāk vispār neatbildot uz reportiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu es kailoju tevi, jo 5 minūtes nosēdēji ar to naudu uz rokas, pēc kā jailoju, nu ja tev šāds iemesls- tiksi unjailots.

Link to comment
Share on other sites

Nu es kailoju tevi, jo 5 minūtes nosēdēji ar to naudu uz rokas, pēc kā jailoju, nu ja tev šāds iemesls- tiksi unjailots.

Jā , es tur vispār nostāvēju kādas 10minūtes , jo biju atbraucis ar taksi un gaidīju , kad atbrauks tas no kā gribu mašīnu pirkt.. Bet tākā viņam bija terra , viņš aizkavējās!

Link to comment
Share on other sites

Bez pierādījumiem sūdzibas netiek izksatītas, kā arī par jailu pierādījumi nav jāņem. Saņem brīdinājuma punktu par sūdzības izveidošanu bez pierādījumiem par notikušo.

Slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...