• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Dyson Cayenne (worst cop ever)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniel Hoffman


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dyson Cayenne a.k.a nonerperis.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad! Sākās IC čēpē. Sāku RPot, uzsāku apšaudi pret policijas ekipāžu, kura pati uzkasijās man. Viss jau būtu okey, ja čuvaks nebutu pieskrejis, salicis MG zaigznes. Kā arī atgādinu, ka tās ir nonrp zvaigznes.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. Tikai vienīgi un viņa. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prnt.sc/e09xms


 


Tātad! Sūdzības mērķis ir tāds. Ja Dyson nevar pierādīt, ka viņš liekot zvaigznes ir RPojis, tad lai tiek sodīts par nonrp + mg.


Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniel Hoffman

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dyson Cayenne a.k.a nonerperis.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad! Sākās IC čēpē. Sāku RPot, uzsāku apšaudi pret policijas ekipāžu, kura pati uzkasijās man. Viss jau būtu okey, ja čuvaks nebutu pieskrejis, salicis MG zaigznes. Kā arī atgādinu, ka tās ir nonrp zvaigznes.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. Tikai vienīgi un viņa. 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prnt.sc/e09xms

 

Tātad! Sūdzības mērķis ir tāds. Ja Dyson nevar pierādīt, ka viņš liekot zvaigznes ir RPojis, tad lai tiek sodīts par nonrp + mg.

 

Laikam, tev jāpamācās termini- MG :) Neredzu tur nevienu MG zvaigzni, tas notika pie iecirkņa, kur blakus atradās policijas masīnas, tev bija QS,CS,DM, Mani tu nošāvi, es pat nevarēju ar RP Visu paspēt sarakstīt, tāpēc arī nomiru, nepaspējot ieroci izvilkt ar RP, tev bija nonrp :) Iemācies terminus pirms liec sūdzību, vai vispār spēlē samp :) Tu neatšķiries no citiem, http://www.samp.lv/index.php?/topic/96628-s%C5%ABdz%C4%ABba-par-3-policistiem/ Var redzēt, ka tiek sodīts par MG Zvaigznēm, manas zvaigznes pat tuvu nav MG :)

Link to comment
Share on other sites

Laikam, tev jāpamācās termini- MG :) Neredzu tur nevienu MG zvaigzni, tas notika pie iecirkņa, kur blakus atradās policijas masīnas, tev bija QS,CS,DM, Mani tu nošāvi, es pat nevarēju ar RP Visu paspēt sarakstīt, tāpēc arī nomiru, nepaspējot ieroci izvilkt ar RP, tev bija nonrp :) Iemācies terminus pirms liec sūdzību, vai vispār spēlē samp :)

 

Pff. Nezināju, ka LS -SF robeža ir CP iecirknis. Tu vairāk par DM laikam nezini. Nevis , k anepaspēji uzrakstīt PR, bet labāk atdzīsti, ka esi nonerperis. Pat ja būtu pie iecirkņa, tas nemainītu būtību, ka tas bija nonrp + mg.

Un ja nepaspēji rakstīt RP, tad būtu nofilmejis manu "CS,PG,DM". Ja nav tev RP, ko pierādīt, tad diemžēl sēdēsi, ko esi nopelnijis.  

Link to comment
Share on other sites

Pff. Nezināju, ka LS -SF robeža ir CP iecirknis. Tu vairāk par DM laikam nezini. Nevis , k anepaspēji uzrakstīt PR, bet labāk atdzīsti, ka esi nonerperis. Pat ja būtu pie iecirkņa, tas nemainītu būtību, ka tas bija nonrp + mg.

Un ja nepaspēji rakstīt RP, tad būtu nofilmejis manu "CS,PG,DM". Ja nav tev RP, ko pierādīt, tad diemžēl sēdēsi, ko esi nopelnijis.  

Kāda jēga frapu turēt on 24/7, neesmu atkars kurš 24/7 sēž sampa. man arī ir dzīve un skola, takā iegāju uz īsu laiku, a tu jau priekšā, kāds sakars, nav video, pet par ko lai es sēdētu?? 

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga frapu turēt on 24/7, neesmu atkars kurš 24/7 sēž sampa. man arī ir dzīve un skola, takā iegāju uz īsu laiku, a tu jau priekšā, kāds sakars, nav video, pet par ko lai es sēdētu?? 

 

Tātad! Ja esi tik slinks, lai nofilmētu savu "RP", tad vismaz nebūsi tik slinks, lai pasēdētu jail. Nesāc tagad burkšķēt par privāto dzīvi, jo šeit tam ar šodienas tavu nonerperismu nav nekāda sakara. Tik pat labi, lai ivairītos no radušās situācijas varu sākt stāstīt pudiņa recepti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...