• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] Jim Casey


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dyson_Cayenne


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jim_Casey


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Piebrauca nolamaja mani un izrava no mahas 


4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina, CS,NJ,Police abuse 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


http://prntscr.com/e13sn1


Link to comment
Share on other sites

Ja? Tas , ka tu uzliec man jobanu sodu par to , ka es uz šosejas uz 60 braucu, tas poh? Forši ne? Ja tev nav ko darīt ceļu mentos kā tikai uz radaru ņemt uz šosejām, tad ej nomirsti. Pat atļauties normālu monitoru nevari , ka uz 800x600 spēlē?

Link to comment
Share on other sites

Ja? Tas , ka tu uzliec man jobanu sodu par to , ka es uz šosejas uz 60 braucu, tas poh? Forši ne? Ja tev nav ko darīt ceļu mentos kā tikai uz radaru ņemt uz šosejām, tad ej nomirsti. Pat atļauties normālu monitoru nevari , ka uz 800x600 spēlē?

Ne draudzin :) man tas ss ir no molberta, jo savadak nevaru uznemt :) Un runajat pa to tu brauci pa pilsetu, nejua pa soseju :) Taka zimes ir daudzkur ka max ir 50km :D un ja bruac uz 60 tad radars neker, ka ari nenovirzies no temata, jo tu uztaisiji police abuse un NJ :)

((Sorry garumzimes nerakstas ))

Link to comment
Share on other sites

tu čist sists esi? vēzi var paraut no tava rakstītā un smaidiņus arī salicis kā p0k3mons. Ja strādā ceļu mentos, tev būtu jāsaprot , ka radars bugojās. Man rāda, ka braucu 60km/h - tev radarā 75km/h. Ej nomirsti, draugs. Nu tur ir zīmes, bet es jau biju ārpus sf.

Link to comment
Share on other sites

tu čist sists esi? vēzi var paraut no tava rakstītā un smaidiņus arī salicis kā p0k3mons. Ja strādā ceļu mentos, tev būtu jāsaprot , ka radars bugojās. Man rāda, ka braucu 60km/h - tev radarā 75km/h. Ej nomirsti, draugs. Nu tur ir zīmes, bet es jau biju ārpus sf.

Draudzin tu biji SF pie ostas bendzntanka, nu nezinaju ka tur beidzas pilseta :)

Link to comment
Share on other sites

paga, paga, tur kur es tevi nj uztaisiju, pirms tā tuneļa TU MAN TUR UZLIKI ARĪ SODU. NAHUJAM TUR ES TEV PRASU?

Tur es tev neuzliku sodu , ja uzliku gaidu pierādījumus, bet tev nebūs, jo es neliku !

Link to comment
Share on other sites

Nē, nemaz neliki. Kādi pierādījumi man? Man *** tādi nav vajadzīgi, tikai rēķinies ar to, ka tev sampā miera nebuus. Lai admini izskata un viss, man pox ir, bet tu kā vecene nevari atzīt to, ka uzliki tur sodu, pis taisni

Link to comment
Share on other sites

Nē, nemaz neliki. Kādi pierādījumi man? Man *** tādi nav vajadzīgi, tikai rēķinies ar to, ka tev sampā miera nebuus. Lai admini izskata un viss, man pox ir, bet tu kā vecene nevari atzīt to, ka uzliki tur sodu, pis taisni

 

Nav bērnišķīgi draudēt? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...