• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Raz_Banks un Dave_Makaveli]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Marks_Pogodins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Raz_Banks un Dave_Makaveli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucot uz benzīntanku mani aptur policija, es apstājos! No mašīnas izkāpj Raz un sāk prasīt dokumentus, es uzjautāju lai uzrāda savus dokumentus, jo cik zinu RL es varu policijai paprasīt lai uzrāda dokumetnus, ir cilvēki kas tā dara un ir kas nedara! Labi tas viss ir nieki! Viņu attieksme ir drausmīga, kad es biju policijā es vismaz pateicu savu vārdu, lai persona zin! Bet šis policists "Zdarova, dokumenti ir?" Kā redzams attēlā es uzrakstiju ka nevaru tik ātri Rp uzspēt, jo pasi jārada vienīgi ar RP, ka nekā Roleplay! Bet šis skaita 5,4,3,2,1 un sāk šaut! Dave_Makaveli cau megafonu lai uzrādu jobanos dokumentus! (Atvainojos par izteicienu,saku kā bija)


Viss jau būtu Chill, bet ja tu esi policijā, nevajag tēlot baigo veci! :)


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://failiem.lv/u/ca3ab4zf#/


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā. Ķipa tgd baigi raudāsi. Beidz pēc katra teikuma likt '!'. RL mentam nav tev jāsaka kā tevi sauc pirms policists raksta sodu vai liek tev izkāpt no mašīnas. Dzīvē tu policistam neprasīsi viņa dokumentus un nebūsi baigais gudrītis 'Parādi savus, parādīšu savus'. Nav nekādu pierādījumi, ka esmu tur šāvis.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...