• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ballas Gang [..I..] Hakeru Savienība.


Recommended Posts

Draugs prasija ievietot sūdzību, tā arī izdarīšu, jo viņš teica,


kad ballas gang, bez hakiem nespēj neko izdarīt, tā ir pilna patiesība.


Viņš arī teica, kad grib saņemt par šo arī savu ban, protams, viņš hakoja lai noķertu ballas feik profilu iekš GsG, bet ieguva vairakus pierādijumus, kad BG nav no tiem svētajiem cilvēkiem.. Un ir daudz video iekš viena paša videoklipa.. :)


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ballas Gang (Apvienotā - hakeru savienība) #Gailīšu banda#


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Sāku filmēt ar hakiem, lai noķertu vainīgos, un uzināju vairāk, protams visi jau zin, kad BG nav no tiem labākajiem, nu nē hakojot, viņi pārspej pat savu mammu kredītus - SIA"Mātes Maks" -< Teica , kad es vislaik pizdziju mātes naudu? Nē pašam darbs ir, samp spēlēju tikai tāpēc, kad atvaļinājums pašlaik + saslimis ar vēdera vīrusu.. Also , u can suck my dick ,if u are so good, frank i love u , u can suck my cock too.. ;33 , tads novēlējums ballasiem, lowakiem -< Bez hakiem nulles + Bez feik accountiem...


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šo ten šiko varoņu dēļ , un SiA "Mātes Maks"..


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


https://www.youtube.com/watch?v=tOfpijn-Qxk


  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Vec, šitas video izcils, parāda, kad VG 0 bez hax. :D Neatbildu tgd par katru spēlētāju, bet kā svdk pret tevi cīnīties, ņem SMScredit priekš sampa, lai būtu daudz kredīti.

Wincham nav hph, viņam iekārās, jo metu ārā no org.

 

Un kāds hph Deriko, čalis vnk skrien, pat tevi nav pamanijis, viņam problēmas ar netu, bieži uzsit to, kad nevienu neredz.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tu sauc mūs par hakieriem ? :D Paskaties uz sevi labāk, cik dienā tevi nobano, atradies te filmētājs lielais. Nekas tu neesi bez saviem hakiem, smiekli nāk. Rausties vienkārši, ka bez hakiem, tev visas zonas atņems! Butu labi, ja tev vispar izdzēstu acc, un tu gaisotni nevienam nepistu. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1. Dārgais Robs nekādīgi nav Rocky, jo tie ir divi dažādi cilvēki, paskaties uz dažiem RM mafbizz kariem redzēsi,

ka nav viss tā kā tev ir licies.

2. Paskatoties uz statistiku no malas, padomā loģiski, Ballas nedēļas laikā nedābu tik daudz banu , kā tu 3dienu laikā nopelni,

sabugojies kredītus var hakot visu pasauli.

3. Hako tādēļ, ka hako ballas? Tad ko tu meklē bieži vien mafbizzos ar savām herņām , ko tu tur dari? Ja jau hako tikai pret 

ballām tad sēdi vagosos un čīto.

4. Lowaki, hmm intresanti, gan paskaties uz sevi ''pieaugušo'' cilvēku no malas , atvaļinājums 100% tev nav, kādā tu darbā vari iet , ja līdz rītam visu nakti

spēlē sampu , vecīt šī ir tikaj spēlē, nav nekāda reālā dzīve.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Blje tu tak esi pizdabols, interneta varonis blje starp 15 gadīgiem :D žēl kad dzīvi nevar nopirkt par naudu?:D Tagad baigi kruc nopircis 1k kredītus, par ņemtu naudu smsCredit punkts lv :D Ko darīsi kad tie kredīti beigsies, būsi 0 kā tagad rl ? :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jāpieraksta kkas vēl, tu saki, ka hacko dēļ tā, ka mēs hakojam, bet bļe paskaties savus video, Sobeits on un baigais varonis, raudi, kad nevari dabūt zonas, un mēs lowaki, bet kā pret tādu autistu, kā tevi savādāk spēlēt? BG var spēlēt bez, bet vnk mani biedri negrib papist zonas dēļ tādā mēsla kā tu, kas sēž mājas 24/7 pie samp un dzīvo uz mammas rēķina. Mēs jau zinam, kad esi SMScredit patstāvīgais klients, jo savus kredītus pērc, kur prāts tērēt tādu naudu sampā. :D  Tev par katru hack video, ko samontēji iekš vienā 365, gaidam to brīdi, kad nevarēsi vairs normāli pahakot, lai redzētu kāda 0 esi. Pats vari sūkāt pipeli.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ballasi vienmēr lowaki bijuši, es biju 1v8 un tad pat bez hakiem neiztika xdd. Ballasi nedabū tik daudz banus , jo viņi neviens neiet on kad adminu nav on. Low4life . Wp nejūtu

TAVI BIEDRI VAR BEZ? :D Tikai kad karoju 1v8 čali ar hakiem mauca, bex mhm :D

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ballasi vienmēr lowaki bijuši, es biju 1v8 un tad pat bez hakiem neiztika xdd. Ballasi nedabū tik daudz banus , jo viņi neviens neiet on kad adminu nav on. Low4life . Wp nejūtu

 

TAVI BIEDRI VAR BEZ? :D Tikai kad karoju 1v8 čali ar hakiem mauca, bex mhm :D

Neapdirsies tikkai ''lowak'' :D  1vs8 moš 1vs20 :D :D ? Ballasi, banus nedabun, tapēc, ka mēs kapājam, kā vajag. Paskaties uz citiem gang, apdirsušies jus visi esat, tapec ka ņemam zonas bez hakiem. Paraudi

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neapdirsies tikkai ''lowak'' :D  1vs8 moš 1vs20 :D :D ? Ballasi, banus nedabun, tapēc, ka mēs kapājam, kā vajag. Paskaties uz citiem gang, apdirsušies jus visi esat, tapec ka ņemam zonas bez hakiem. Paraudi

Jā , es lowaks, tikai 2 Jūs dzīvus atstāju, bet beigās hph ierubija čalis, bet hph jau neskaitas haks, atvaino

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Blje tu tak esi pizdabols, interneta varonis blje starp 15 gadīgiem :D žēl kad dzīvi nevar nopirkt par naudu? :D Tagad baigi kruc nopircis 1k kredītus, par ņemtu naudu smsCredit punkts lv :D Ko darīsi kad tie kredīti beigsies, būsi 0 kā tagad rl ? :D

pisies suni. iemācies bez hek. Tu esi ļoti smieklīgs, ļoti. Rēcu vnk

 

Jāpieraksta kkas vēl, tu saki, ka hacko dēļ tā, ka mēs hakojam, bet bļe paskaties savus video, Sobeits on un baigais varonis, raudi, kad nevari dabūt zonas, un mēs lowaki, bet kā pret tādu autistu, kā tevi savādāk spēlēt? BG var spēlēt bez, bet vnk mani biedri negrib papist zonas dēļ tādā mēsla kā tu, kas sēž mājas 24/7 pie samp un dzīvo uz mammas rēķina. Mēs jau zinam, kad esi SMScredit patstāvīgais klients, jo savus kredītus pērc, kur prāts tērēt tādu naudu sampā. :D  Tev par katru hack video, ko samontēji iekš vienā 365, gaidam to brīdi, kad nevarēsi vairs normāli pahakot, lai redzētu kāda 0 esi. Pats vari sūkāt pipeli.

Vecīt, mēs hakojam, jo jūs hakojat. Nē, labi, tagad sākšu tā kārtīgi, redzēsim kā būs.

 

Ielikuši Rob Winchester kā multiacc gsg iekšā, un kruti jūtas. Vnk jebal, dirst no jūsu gudrības. Rēku rauj. Gribētu kā jūs bez hakiem spēlētu. Žēl ka smadzenes nopirkt nevarētu, jums visiem es izpirktu. 

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

pisies suni. iemācies bez hek. Tu esi ļoti smieklīgs, ļoti. Rēcu vnk

 

Vecīt, mēs hakojam, jo jūs hakojat. Nē, labi, tagad sākšu tā kārtīgi, redzēsim kā būs.

 

Ielikuši Rob Winchester kā multiacc gsg iekšā, un kruti jūtas. Vnk jebal, dirst no jūsu gudrības. Rēku rauj. Gribētu kā jūs bez hakiem spēlētu. Žēl ka smadzenes nopirkt nevarētu, jums visiem es izpirktu. 

Ko tu tur pļurksti?! Parādijas malaļetkas bļe, lieli dirsēji. Tieši jus esat tie haxori, neveiksminieki, jums dirsas plīst, ka mes pa tiro varam zonu paņemt. Tā rēka rauj, jus no pirmām dienām, jau močijāt ar hakiem. Paraudiet

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur pļurksti?! Parādijas malaļetkas bļe, lieli dirsēji. Tieši jus esat tie haxori, neveiksminieki, jums dirsas plīst, ka mes pa tiro varam zonu paņemt. Tā rēka rauj, jus no pirmām dienām, jau močijāt ar hakiem. Paraudiet

:D :D Smiekli nāk.. ;P)

Jūs tie godīgie bez "hakiem"? -Jā, tad ka administrātors ir ienācis spēlē, pavērot pārkāpējus <-- tad jau bez hakiem maucat, tad jau "pro"..

Smiekli nāk man wnk par šiem hļevajiem postiem, es tas cilvēks -> kurš ņemot "SmsCreditus" ;ddd , pizdzets...

Ar galvu sisti esat, vai no piedzimšanas tādi? :D

Runājot atklāti, es sevi varu nodot par to ka hakoju, un varu atdzīt to ka nēēsu tāds kurš nehakos..

Bet nu kauns, 1vs6 (un vell ar hakiem, tas ir pizdzets + ar invisible maukt) , lai nepapistu zonas? :D

Yuu - "Mēs klanāmies šiem gudrajiem , ballas gang - viss varenie, mēs nehakojam." -< Jūsu gudrie teksti, mani vienkārši gāž no kātiem..

Kurt Makaveli (Mack Makaveli) - Jau sevi ir pierādijis, kad bez invisible nespēj zonas aizsargat..

Kā arī runājot godīgi - Es cip zem vecāku kājstarpes sēžu? :D Jūs čist bļ vēl šajā sampā , domājat, kad visi ir garigi atpalikuši kā jūs - BG? :D

Nē, diemžēl -> tik lielu kaunu nēēsu nekad redzējis, kad zonas iegūt var tikai ar Feik Accountiem "Ouch" :D

 

A Frank Matthews <-> Kā īsti ir? Toreiz pameti BG, pēc tam laiziji pautus kādam augstākajam "acc" , lai pienem back?! :D :D

Es tas cilvēks kurš pērk kredītus, jā es pērku no savas naudas, es cip "0" esmu dzīvē? -Nē, ja jūs to spriežat pēc sava rakstura, vai pēc savas slimās iztēles , tad uz priekšu.. ;)

Veiksmi - BG - Hax 4 Life (Bez hakiem esat lowaki) 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:D :D Smiekli nāk.. ;P)

Jūs tie godīgie bez "hakiem"? -Jā, tad ka administrātors ir ienācis spēlē, pavērot pārkāpējus <-- tad jau bez hakiem maucat, tad jau "pro"..

Smiekli nāk man wnk par šiem hļevajiem postiem, es tas cilvēks -> kurš ņemot "SmsCreditus" ;ddd , pizdzets...

Ar galvu sisti esat, vai no piedzimšanas tādi? :D

Runājot atklāti, es sevi varu nodot par to ka hakoju, un varu atdzīt to ka nēēsu tāds kurš nehakos..

Bet nu kauns, 1vs6 (un vell ar hakiem, tas ir pizdzets + ar invisible maukt) , lai nepapistu zonas? :D

Yuu - "Mēs klanāmies šiem gudrajiem , ballas gang - viss varenie, mēs nehakojam." -< Jūsu gudrie teksti, mani vienkārši gāž no kātiem..

Kurt Makaveli (Mack Makaveli) - Jau sevi ir pierādijis, kad bez invisible nespēj zonas aizsargat..

Kā arī runājot godīgi - Es cip zem vecāku kājstarpes sēžu? :D Jūs čist bļ vēl šajā sampā , domājat, kad visi ir garigi atpalikuši kā jūs - BG? :D

Nē, diemžēl -> tik lielu kaunu nēēsu nekad redzējis, kad zonas iegūt var tikai ar Feik Accountiem "Ouch" :D

 

A Frank Matthews <-> Kā īsti ir? Toreiz pameti BG, pēc tam laiziji pautus kādam augstākajam "acc" , lai pienem back?! :D :D

Es tas cilvēks kurš pērk kredītus, jā es pērku no savas naudas, es cip "0" esmu dzīvē? -Nē, ja jūs to spriežat pēc sava rakstura, vai pēc savas slimās iztēles , tad uz priekšu.. ;)

Veiksmi - BG - Hax 4 Life (Bez hakiem esat lowaki) 

Jebaķ, kādam dirsu plēš, draudziņ tu jau no pirmajām dienām, sāki ar hax kapāt, tapēc ka zini, tavi maziņie čomaki, ņehuja paņemt nevar. Tagad, ķip ''lielais'' saki, ka mes hakojam, mes to, mes to. Tak neapdirsies tikkai, sēdi savos vagosos un klusē. Āksts!

Link to comment
Share on other sites

Curt_Collin | Bans | 365 dienas | Hax.

Kurt_Makaveli | Bans | 365 dienas | Invisible.

Deriko_Morello | Bans | 365 dienas | Hph

Rob_Winchester | Bans | 365 dienas | Hax.

Jon_Winchester | Bans | 365 dienas | Hph.

 

Paldies par sūdzībām.

Tc.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...