• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Fred_Caponme Mix, phone mix


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Remington


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Fred_Capone


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bišku palaidies, ments.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://files.fm/u/nbzxxmjs#/


Bija vid, kur viņam saliku -94, norāva labi ja 20, bet tas sadirsās.


 


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēsim zināt, kad tas bija noticis!


Link to comment
Share on other sites

IG vispār ir tāds niks Fred_Caponme ? Caponme ? Čali sūdzību uzreiz admini TC ,nav tāda nika!

Edited by Kekss*
+1 Brīdinajuma punkts | Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

IG vispār ir tāds niks Fred_Caponme ? Caponme ? Čali sūdzību uzreiz admini TC ,nav tāda nika!

Lel, burta kļūda :D

Es zinu, ka tas tu + Pašā Topikā kļūdas nav :P Skrīna arī niks redzams. Tupenis puspuvušais.

Link to comment
Share on other sites

Čali tu vispār ahujel ,ne ? Ieliec bļe pilno ss / skrīnu ,jo kad es uzrakstīju vnk nepietika vietas iekaviņam ķip sms mix un pēc tā teksta es tev atsūtīju iekaviņas takšto bļe purngalvi ieliec pilno skrīnu ,toč tupaks esi ,un ir vēl tāda lieta ,ka otrajā skrīnā es vnk neuzliku slīpstvītru aiz b burta čali un uzreiz raudi ,toč tupaks uz galvu esi ,ieliec pilnos skrīnu ,un pēc tam tik te forumā raudi tupak !

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Biedru apvainošana | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...