• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Johnny Lee


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jim Lawley
2. Administrātora niks spēlē : Johnny Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/e7kt8z
4. Apraksts par situāciju : [01:56] --$#Martinsh#$--: 

 
<<< es speleju serveri saja draugs pienema mafija braucam un tad bija viens calitis kuram gribeju atnemt roleri atnemt draugs macija rp dariju ka vins lika tad sanemu no admina tadu lielu sodu esu tikai jauninais vareji vismaz tik daudz nemest uz 5 stundam nomirt var aiz garlaicibas.--$#Martinsh#$--, Šodien 01:56

P.S Rakstu drauga vietā, jo viņam nav foruma profils.

Personīgi domāju, ka sods ir daudz par lielu, arī tās 13k sekudes, ir par daudz. Viņš jauniņais, mācījās RP, bet admins ieliek viņu jail uz 5h. Čoms raksta reportus, Johnny atbild, ka zin, ka ir feiks or smth. Es uzskatu, ka adminiem labāk vajadzētu pamācīt jauniņos ne lik tik LIELUS CIETUMSODUS.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sākumā varēsi apskatīties savu nonrp invite.

Diezvai viņš ir jauniņais, ja zināja par nj, rp komandām. Tā bija tīrākā rp izsmiešana /me dara nj. Sākumā ieliku uz 280 minūtēm, pēctam apžēlojos un uz 220. Pēctam principa pēc piedāvāju paskaidrot, taču atbilde bija skaidra - man poh. 

Pilnīgi video uzņēmu par jailu. :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par jail nav jāņem pierādījumi... Pat, ja nav jauniņais un ir redzams, ka aiz šī tēla spēlē pieredzējis spēlētājs, manuprāt, sods ir pārāk bargs..

Administartoram lūgums - atbilstoši izvērtēt attiecīgo soda lielumu par pārkāpumu.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...