• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]Jim Catsellani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Jims
2. Administrātora niks spēlē :Jims_Catsellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Nav jau, man uzreiz tad samps pazūd, kad WP uzliek, nav SS, domāju, ka viņam vaidzētu būt!
4. Apraksts par situāciju :Karoč, vecajā lidostā taisam atlasi, prasam vaŗdu uzvārdu, cik gadu štata dzīvo, un cik pašam gadu.Pēc tam datu bāzē, paskatamies par viņu visu informačiju un liekam sākumā piepumpēties. Pēc tam pieņemam un kad sāksies pēc atlases treniņi, uzvelkam pirmstam unifromu. Jims ''gudrs'' uzpis WP!

Link to comment
Share on other sites

Tavs panelis invitoja.. gaidi video.

Nav tur drēbju uzvilkšana, tikai, kā pekšņi drēbes dabuja?
Link to comment
Share on other sites

Mēs esam domājuši, tā ka tu esi pieņemts uz pārbaudes laiku un vēl jau pēc tam jaiztura visas fiziskās un emocionālās pārbaudes, ja iztur, tad tiek izsniegta uniforma un padomā arī no citas puses šo visu, nekad darbā uzreiz netiek pieņemts! Un tu teiksi kpc tad pieņem? Kā tad ieročus varētu izsniegt? Nekādīgi!

.P.S Liekas, ka tieši gribi Om dot WP, ar tādu domu rakstīji /a

Link to comment
Share on other sites

Mhm.. Es šo pirms 5 mēnešuem domē arī gribēju pastāstīt, nu bet noteikumi ir noteikumi, zinu, kāda pašlaik ir tava sajūta.. ir noticis līdzīgi.. bet noteikumi..

Link to comment
Share on other sites

Ne okey, tagtad uzreiz ņemsim kastes līdzās kur unifromas un ar liksim uzvilkt. Bet reāl tu pats saporti to, ka mūsu pieņemšanas sistēma bija drusku citādāka, ka tikai pēc tam uzvelkam unifromas, varētu šo lietu aizmirst :D

EDIT: Es pat nebiju, domājis taisīt NonRP, jo tad jau ispār mēs neparsītu nevienu RP! Apdomājāties.....Spcojot varēji pateikt, ka jāvēlk unifromas ar uzreiz, tad būtu arī tā darījuši!

Link to comment
Share on other sites

Tavs panelis invitoja.. gaidi video.

Nav tur drēbju uzvilkšana, tikai, kā pekšņi drēbes dabuja?

tavas roleplay zināšanas un roleplay izprašana ir ļoti, ļoti zemā līmenī. manuprāt, administrators nevar būt ar tik švaku fišku.. jobanie bērni, kas tik sableķo par acc...

Mazs off topic.. vakar ar, čalim pazūd viesnīca, viņš paķer pa jaunam un pis uz gsg hood, lai invito pa jaunam, protams, ka otreiz viņam nebūs roleplay tests, jo viņš dabuja kicku no orgas audio sūdaino update pēc, a jims uzpis wp... mēs viņam mierīgu prātu /reportojam, ka džekam pazuda māja, a šis kā 12 gadnieks atbild "es redzeju nonrp invite, man pox". Ta i *** šitos adminus

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...