• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] kortess


Emuels

Recommended Posts

Pirms man kko sakat, es šeit nepiedalos, man keizijs lika ielikt, jo viņam suspis.

1. Tavs Niks Forumā :Keizijs

2. Apsūdzētā Niks Forumā :Kortess

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

 prasīju , lai ieraksta par ko man ir bans un atbilde sskoja šādi

4. Pierādījumi :


(Screenshots / Topiks kurā pārkāpts noteikums)

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tā bija atbilde uz tavu rakstīto, nevajag pašam iesākt lēkāt.

http://prntscr.com/eajbv0 Varonis atradies, kas visur izteiks savu viedokli un vienmēr uzbrauks augumā.

Pats nodriš, uzdot stulbus jautājumus, un vēl izveido sūdzību. Malacis, tā turpini.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Keizija atbilde: 

 

kāda starpība, ko es darīju, bet tu uzdirsi man virsū arī. Es saņēmu suspendu , bet tu neko?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pārvietoju uz pareizo sadaļu, šī skaitas kā sūdzība par administrātoru ar mcp pieejām.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag domāt, ka mēs administrācija esam kaut kādi suņi, kas skraidīs pakaļ, un jūs varēsiet ar kociņu komandēt.

Nav pirmā reize, kad brauc augumā. Kad mēs jums kaut ko pasakām, tā uzreiz sprēgāt sāk. Nevainīgo tēlos tagad vēl.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag domāt, ka mēs administrācija esam kaut kādi suņi, kas skraidīs pakaļ, un jūs varēsiet ar kociņu komandēt.

Nav pirmā reize, kad brauc augumā. Kad mēs jums kaut ko pasakām, tā uzreiz sprēgāt sāk. Nevainīgo tēlos tagad vēl.

Bļe kortess, *** Tu autists esi. Nomirsti dauni ebannij. Dabū vienreiz cirvi dzīvi, āpsi bļe. Ej labāk avatāriju uzspēlē, pa kuru Te bija pat gameplay kanālā. Attīsties morālais kropli. Invalīds Tu esi, ar 1. grupu. Kaut vēzi dabūtu mazais pajobak. Saproti, Tu lunis esi. Ārstē smadzeņu vēzi, dauni. Ārstu man *** Tev mudak ieteikt ? Vienreiz izej ārā kropli, nevis sēdi savā samp. Da bano autist, man poxuj. Pelēkās šunas sakārto. Pidariņš mazs esi tikai. Uztaisi vēl kādu avatārijas gameplay, baigi ineresanti. Man dirst vnk gribas no tava debīlisma, slimais. Ārstējies, LŪDZU. *** mazais. Nē, visa administrācija nav suņi, bet Tu esi, ar savu pirkto jimu. Pats gadijumā nenopirki arī ? Pats Tu dirs virsū aun ebanais, bet nevainīgs vot esi. :D Dauniz Tu esi.

Edited by Klons
Pidarisms, īpašiem gadījumiem, jeb pareizāk sakot saņem permanent suspendu|Klons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe kortess, *** Tu autists esi. Nomirsti dauni ebannij. Dabū vienreiz cirvi dzīvi, āpsi bļe. Ej labāk avatāriju uzspēlē, pa kuru Te bija pat gameplay kanālā. Attīsties morālais kropli. Invalīds Tu esi, ar 1. grupu. Kaut vēzi dabūtu mazais pajobak. Saproti, Tu lunis esi. Ārstē smadzeņu vēzi, dauni. Ārstu man *** Tev mudak ieteikt ? Vienreiz izej ārā kropli, nevis sēdi savā samp. Da bano autist, man poxuj. Pelēkās šunas sakārto. Pidariņš mazs esi tikai. Uztaisi vēl kādu avatārijas gameplay, baigi ineresanti. Man dirst vnk gribas no tava debīlisma, slimais. Ārstējies, LŪDZU. *** mazais. Nē, visa administrācija nav suņi, bet Tu esi, ar savu pirkto jimu. Pats gadijumā nenopirki arī ? Pats Tu dirs virsū aun ebanais, bet nevainīgs vot esi. :D Dauniz Tu esi.

Rec

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...