• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mik Rad & Bob Whale [NonRP+CS]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon Rollack


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mik Rad & Bob Whale


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Abas personas nekaunigi taisija CS + NonRP [ mūsdienas uz ielas kāds pārdotu ieroci? +Bez rp vaitad var tēmēt?] Loģikas viņiem nav , jau no reizes kad šāva pa mašīnu, aizmirsu uzfilmēt, bet šis sanācā :) .. Kā arī Mik Rad spamojošais "/sellgun" - ieroču pardošana, centas nospamot lai nopirktu ieroci, bet neesu tik tups lai pirktu ieroci, nav rp šeit, un te ir masivs parkapums no abam personam..


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šo abu nonrp ākstu dēļ.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 



Link to comment
Share on other sites

Amm es tikai patēmēju pabiedēju nešāvu ;) Parādi kur es tev te esmu šāvis 

Tu patēmēji bez rp ;) , nevaig man pierādīt kur šāvi, jo tikko pats atzinies ka patēmēji tikai.. 

Bet videoklipā nevar redzēt tavu rp ;1f609.png Tātad NonRP//Tēmēšana..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas kad tu neredzēji ka erpoju nenozīme ka es neerpoju.Tad jau visiem var piepisties, ka neerpo kad ir kādam blakus ,bet noerpo tālāk

Link to comment
Share on other sites

Tas kad tu neredzēji ka erpoju nenozīme ka es neerpoju.Tad jau visiem var piepisties, ka neerpo kad ir kādam blakus ,bet noerpo tālāk

Iemet šeit savu rp , un pieradi to ka tev bija rp. (tad iznemsu sudzibu pret tevi, bet pret tavu draugu vell staves).

Ja protams, pievieno savu roleplay ;) , bildite ir? Ar to pašu laiku? ;)

Protams ka tev nav, tu tikai huiņu dzen te..

 

Nav ko glupi te rakstīt, kad es nepamanīju..

Gaidām, kad administrācija lems par šiem 2 ākstiem..

Link to comment
Share on other sites

Man jātaisa ss ar katru rp ko es erpoju ? Puis tā ir tikai spēle es uz tevi patēmēju un uzreiz jaliek sūdība ? Pašam smiekli nenāk ? :D 

Ej tak attīsties serverī nevis te huiņu dzen bērniņ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...