• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Jesica]


accardo

Recommended Posts

Jesica, kapec tu locko topikus?
Es varbut velos noliegt tavu apgalvojumu, kapec tev tas jadara nu wtf..
http://prnt.sc/ear9qr

Atbildu uz tavu teikto.
Runa nav par precizitati, ko tu piemineji... + vel redzams video, ka es sauju pa to cali no attaluma, tur bija aims vai nospread? Veiksme medz uzspidet, bet sija gadijuma ta ir neveiksme del veiksmiga trapijuma + katram speli rada savadak.
nu kmon, es savu muzu neesmu izmantojis paligprogrammas un neesmu licis speles naudu, TEV TAS IR JASAPROT! Kapec tu spied ara naudu no speletajiem, tiesam gribat palikt bez neka? Kapec??? Tur nav nekas redzams, tak iedod jebkuram izskatit , TUR NAV NEKA, u n kada skatisanas caur sienu?????? Tu zini, kas ir third person kamera? Ar to nostsjoties pie stura, tu redzi, kas notiek aiz ta un tu saki, ka tirs wh, ja galva bija pagriezta uz pretejo pusi no cilveka,jesica kapec? Kapec tu nepiekapies, ka man vel tevi parliecinat, ka nelietoju es paligrporgrammas, reputacija ieks speles ir svarigaka par hakoshanu, tas ir beztolks. + es nebutu tik tups, lai hakotu adminu priekša zinadams, ka speco terru un bg taja bridi atradas 10serveri un es viens. Tak saproti un pienjem to, ka tu es kludijusies! Tev tas ir jaatzist! kAMOON tak ka ta var cakaret cilvekus? Tas vairs nav smiekligi un nopietni!!!
http://www.samp.lv/index.php?/topic/99147-bans-frenks-izskatīt-jesicai/

Nav garumzimes. Telefons

Edited by -Džokelz
+1WP | Nav pēc parauga | Džokels
Link to comment
Share on other sites

Ble tak Raita. Ko tu dari? Kāds wh? Kads paties bans? Galīgi akla esi? Tur skaidri redzams ka čalis stāv pie mājas stūra un third person kameru skatās aiz un lien ārā šaudams. To tgt arī par wh uzskatīs? Nu vsp tev vajadzētu atņemt šo amatu lai nečakarē mozgu citiem.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

Gaidu, Jessica! Te jābūt unbanam! :@ Izlasi un pārej visam pāri vēlreiz, ka es tev saku, ka nelietoju tās palīgprogrammas! Ja arī būtu tie hakši, tad būtu gatavs izmest naudu unbanam un netērētu laiku.. UNBANU!

 

up

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Dubultposts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

jesica *** visiem pec kartas, ta notiek kad vecen uzklaj uz sejas ozona slani, mierigi ar špakteļlāpstu pāri var iet, jesicai ari jamirst un nav vairs jaatgriezas, srana ***, PAZUDI

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Dubultposts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

jesica, celies, zb, visiem topikiem cauri ej, bet šitam? no kā tu baidies, iemācies atzīt kļūdas! 20 dienas nepatiesi zem bana sēžu

 

up

Link to comment
Share on other sites

accardo paludza pacelt

IZSKATAT!

up

Edited by -Džokelz
+1Wp | Lieks Posts | Dzokels
Link to comment
Share on other sites

vot vot es nezinu kur rakstīt (Lucsu nevar esmu iesaistīts)

 

Es gaidiju pierādījumus apelācījai gandriz 2 nedēļas, uzraksta būs unbans, gaidu jav 1 nedēļu ša 2 būs, kopā menesis laikam būs jagaida.

 

 

I bio rio, ja tu esi izdomājuse kautko liederīgāku dzīvē darīt, tad lūdzu atsakies no acc!

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

PACEĻU!!

KĀPĒC NETIEK NEKAS IZSKATĪTS?

-iekopets pēc accardo luguma

Edited by -Džokelz
+1WP | Lieks Posts | Džokels
Link to comment
Share on other sites

Da kurš jums te skatīs ,ja Taka tādi Lowi Apdirš Adminus Un Gaida Uz Unban Tur Vnk Ban Pernamenta !

Edited by -Džokelz
+1WP | Lieks Posts | Džokels
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...