• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Arthur_Lee / Mike_Kronwell


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Randy_Mendez.


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arhur_Lee / Mike_Kronwell


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Arthuram ganjau wh, bet Mike HPH.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://youtu.be/FgIai91EAuU

Link to comment
Share on other sites

Pings vislaik gāja augšā-lejā, un tādējādi nevareju neko izdarīt, čats rādijās, teica ka db braucat, bet bilde nemainijās, rādijās ka 2vi BG stāv afk un viss.

Link to comment
Share on other sites

Pings vislaik gāja augšā-lejā, un tādējādi nevareju neko izdarīt, čats rādijās, teica ka db braucat, bet bilde nemainijās, rādijās ka 2vi BG stāv afk un viss.

Tak ko tu vari vienmēr kautko izdomāt, saprotu dažreiz hp nenoņemtu, nejau iešaujot 7 - 9 reizes.

Kā arī esmu redzējis tavu hph terrās vairākas reizes, un nav brīnums kad tagad bija ieslēgts, un pats biji kautkur aizgājis .

Un atnāci atpakaļ, un izgāji off, tapēc nevajag domāt liekus pekstiņus, ganjau nauda unbanam atradīsies.

Link to comment
Share on other sites

Padomājot loģiski ielūkojies jums bija ghetto, ja? cilvēks ir nošauts šada situācija http://www.samp.lv/index.php?/topic/98215-bans-jim-castellani/ un ko tālāk? Klasik kur tu esi redzējis, ka kāds ieslēdz hph un aiziet taisīt ēst? tu to nopietni? Kā arī dziļi ieskatoties viņam galva ir uz leju.

 

Nākošais WH? Tu pirmo reizi terra esi? Saprastu vel ja butu laiks tad varbūt jā wh ir mošk, bet klasik laiks vairs nebija kad nomirst zaudē, protams , ja visi bg ir uz tilta kurš zābaks nedomātu , ka kāds ir lejā tiltam? Moderātors, bet tik cītīgi cenšas iegāst cilvēkus.

 

p.s newarnot izstāstu situācijas.

Link to comment
Share on other sites

TU nēesi nofilmējis, bet caur GSG hood taja bridi kad staveji izbrauca sultans ar 3db! Viņi man caur /f saka ka pie Raider majas viens zem tilta!

Zinu ka izskatās pēc WH, bet tapec bandas ir /f chats kura var komunicēt un stāstīt kur ir un cik vell palikuši.

Link to comment
Share on other sites

Lai par to Artūru skatās augstākstāvošas personas, tu es neesmu pārliecināts kad ir wh.

Bet par to Mike es esmu pārliecināts kad ir hph, jo ir redzēts arī terrās hph, tas nav nekāds brīnums.

Aizgājis kautkur ganjau, un neatcerējies kad jaislēdz ārā hph, un tad paspējām nofilmēt video.

Nemelo Mike, tu vel vēlāk kad es beidzu filmēt, izgāji off.

Nevajag attaisnoties, ja mācēji tik spīdoši hakot, tad arī mācēsi nopirkt unbanu .

 

Davaj nekrājam postus, gaidam augstākstāvošo atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...