• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Dmitry_Smoke / Pablo_Kalnins/ Toms_Laqis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Piero_Borges


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dmitry_Smoke


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Logoff;ķēru jau no SF ,kā nestājās tā nestājās ,pat pēc brīdinājuma ,nācās pielietot ieroci ,bet šis logoff uztaisija. Video beigās vēl piezoom'oju ,lai var redzēt nick.


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=1kBlGPDUA6c&feature=youtu.be 


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Piero_Borges


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Toms_Laqis


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Logoff ; vedu arrest taisīt ,samīzās un izlogojās.


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://www.youtube.com/watch?v=hMorlm73CNA&feature=youtu.be 


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Piero_Borges


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Pablo_Kalnins


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM+QS; biju apturējis tālbraucēju ,piebrauca čalis un sāka kko dirst + pēc tam vēl nošāva.


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://www.youtube.com/watch?v=7whHRyATI5E&feature=youtu.be


Link to comment
Share on other sites

Varu paskaidrot savu log off , kas nebija bez iemesla, esmu  Toms_Laqis

Taisīju log off ,jo Piero_Borges Non rp arestu taisīja man , Itkā par kukuļošanu. Uzskatu

ka sūdzība nepatiesa. Kukuļošana neskaitās pārkāpums, ja tas izteikts mutiski, kukuļošana skaitās ja 

nauda būtu iedota uz rokas , tāpēc nebija nekāds pamats mani arestēt. Pats policists taisa non rp arestu. 

Sūdzību pārstrīdu. Jo dzīvē Izteikti Draudi vai Kukulis neskaitās likuma pārkāpums, Tāpat  piemērs es tev  kudraudu , ķipa es tevi noduršu, nogalināšu u.c 

neskaitās pārkāpums kamer nav veikta darbība .Tāpat kā kukuļošana , kamēr nauda nav parādīta vai nosaukta summa nav pārkāpums. 

Link to comment
Share on other sites

Varu paskaidrot savu log off , kas nebija bez iemesla, esmu  Toms_Laqis

Taisīju log off ,jo Piero_Borges Non rp arestu taisīja man , Itkā par kukuļošanu. Uzskatu

ka sūdzība nepatiesa. Kukuļošana neskaitās pārkāpums, ja tas izteikts mutiski, kukuļošana skaitās ja 

nauda būtu iedota uz rokas , tāpēc nebija nekāds pamats mani arestēt. Pats policists taisa non rp arestu. 

Sūdzību pārstrīdu. Jo dzīvē Izteikti Draudi vai Kukulis neskaitās likuma pārkāpums, Tāpat  piemērs es tev  kudraudu , ķipa es tevi noduršu, nogalināšu u.c 

neskaitās pārkāpums kamer nav veikta darbība .Tāpat kā kukuļošana , kamēr nauda nav parādīta vai nosaukta summa nav pārkāpums. 

 

Aizej un pasaki mentam "varam sarunāt ,ka iedošu kukuli?" vai ari draudi kaut ko ,tevi kārtīgi pie dziesmas paņems . Vēl iekopēšu daļu no krimināllikuma  ,kurā ir skaidri norādīts ,ka par kukuļa piedāvājumu pienākas cietumsods. Var te nedomāt savas atmaskas.

 

Kopēts.:: Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, došanu vai piedāvāšanu vai par kukuļa apsolīšanu pēc tā pieprasīšanas personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai apsolītāja, vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais, piedāvātais vai apsolītais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

 

Varbūt uz SA štatu un in-game tas nav attiecināms ,bet padomā loģiski un nākamreiz šādus sūdus netaisi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...