• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Arthur_Cortez]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Piero_Borges
2. Administrātora niks spēlē : Arthur_Cortez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://www.youtube.com/watch?v=bnZPxrlj6ME&feature=youtu.be
4. Apraksts par situāciju : Apturēju čali jau otro reizi ,jo iepriekš tika /rshot uztaisīts uz viņu un parādijās ,ka viņš ir aizdomās turamais un pārkāpa ātrumu ,apturēju čali vienreiz ,tad šis sāka bēgt un pēc tam apturēju atkal un ģribēju izrakstīt soda kvīti un te pēkšņi outta nowhere kortess atrod MG ,jo nevarot bez dokumentu prasīšanas izrakstīt viņam kvīti . Tikai nesaprot to ,ka caur /rshot rāciju ir teikts ar kādu auto brauc un kas ir pie stūres ,man ar to pietika + vēl es viņa auto numuru redzēju ,ar ko pilnīgi pietiek ,lai izrakstītu kvīti. Pāris reizes uzrakstīju /reporta ,viņš tur atbildēja ,bet kad pateicu ,ka bija aizdomās turamais par /rshot Artūrs uzreiz aplauzās un nevienu atbildi vairs nesniedza ,laikam saprata ,ka pieļāva kļūdu . Fake jails . Un interesanti tas ,ka tu otru neiejailoji par rp avoid ,jo viņš pēc mana RP neko neatbildēja ,vienkarši sēdēja.

 

+Kā interesanti rl caur radaru ātruma pārkāpejiem var aizsūtīt sodu kādam  ,bet dokumentu redzēšanaS? Tāpec bļin ,ka viņi ir datubāzē ar šo auto .

Link to comment
Share on other sites

/rshot pats par sevi ir viens liels MG. Tas auto nav reģistrēts uz viņa vārda, jo tas ir firmas auto, tāpēc arī tu nezinātu identitāti.

Neviens tev soda kvīti neizrakstīs nepajautājot vadītāja apliecību vai kādu citu dokumentu, kas notika tavā gadījumā. Par to atbildēšanu spēlē, es neatbildēju, jo man apnika lasīt tavus ļevos tekstus un skaidrot situāciju 101x, ja pats to nesaproti.

Link to comment
Share on other sites

/rshot pats par sevi ir viens liels MG. Tas auto nav reģistrēts uz viņa vārda, jo tas ir firmas auto, tāpēc arī tu nezinātu identitāti.

Neviens tev soda kvīti neizrakstīs nepajautājot vadītāja apliecību vai kādu citu dokumentu, kas notika tavā gadījumā. Par to atbildēšanu spēlē, es neatbildēju, jo man apnika lasīt tavus ļevos tekstus un skaidrot situāciju 101x, ja pats to nesaproti.

 

 

 

Tev nevis apnika ,bet tu aplauzies.

+ Tas ,ka tā ir viņa firmas mašina un ka viņš ir no Prizmas ,es IC nekādi nevaru zināt ,viņš ar to auto brauc ,viņš arī ir vainīgs un  nav jāliek man jails par to ,ka /rshot ir MG . +Real life sodi arī tiek izrakstīti bez visiem dokomentiem ,jo ir tāda lieta ,kā datubāzes ,kur auto īpašnieku var redzēt un radari ,kas stāv šoseju malās arī nevienam pēc dokomentiem neprasa ,prost aizsūta paziņoju par sodu ,kas jaatmaksā.  Bet tu jau esi 14 gadnieks un tādas lietas vēl nezini .

 

 

 

 

Reply Artūram ,postu skaits sasniegts : Tu saproti to ,ka /rshot ir rācija ,kurā paziņo ,kas brauc ar kādu auto un kas ir pie stūres? Man nemaz datubāzē nebija jaiet ,lai dzirdētu pa /rshot rāciju ,ka pie stūres ir Markuss Timurss + es jau viņu iepriekš biju apturējis ,bet viņš aizbēga ,pirms paspēju kvīti izrakstīt. Neviens neraud ,vienkarši nepatīk ,ka fake jail met.

Link to comment
Share on other sites

 

/rshot pats par sevi ir viens liels MG. Tas auto nav reģistrēts uz viņa vārda, jo tas ir firmas auto, tāpēc arī tu nezinātu identitāti.

Neviens tev soda kvīti neizrakstīs nepajautājot vadītāja apliecību vai kādu citu dokumentu, kas notika tavā gadījumā. Par to atbildēšanu spēlē, es neatbildēju, jo man apnika lasīt tavus ļevos tekstus un skaidrot situāciju 101x, ja pats to nesaproti.

 

 

 

Tev nevis apnika ,bet tu aplauzies.

+ Tas ,ka tā ir viņa firmas mašina un ka viņš ir no Prizmas ,es IC nekādi nevaru zināt ,viņš ar to auto brauc ,viņš arī ir vainīgs un  nav jāliek man jails par to ,ka /rshot ir MG . +Real life sodi arī tiek izrakstīti bez visiem dokomentiem ,jo ir tāda lieta ,kā datubāzes ,kur auto īpašnieku var redzēt un radari ,kas stāv šoseju malās arī nevienam pēc dokomentiem neprasa ,prost aizsūta paziņoju par sodu ,kas jaatmaksā.  Bet tu jau esi 14 gadnieks un tādas lietas vēl nezini .

 

Tu jau nevienā datubāzē neiegāji, lai apskatītos informāciju. Atkal kaut ko raudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...