• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Jim_Charleston]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Kristians_Cobalte
2. Administrātora niks spēlē : Jim_Charleston
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/72sgss8v/45660/original.png
4. Apraksts par situāciju : Es iegaju RP.SAMP.LV severī esmu cietumā un gāju strādāt taisīt ieročus 3 cilvēki teic izlaid es izlaist nevarēju tad bez IC iemesla man sāka sist nost es viņus visus 3 piekavu un viss eju un BAN par JailDM kur tam Jimam loģika? Vispirms ir Kick JailDM vaitad ne? Jim ko tu tad viņiem nedevi JailDM BAN? Moška tavi draudziņī? NE? Gribu lai es tieku unganots un ari unjailots jo es to laiku varētu nosēdēt nevis dabutu unban un vel jāsēž....

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!


ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un?? To ka viņš mani nogalināja to tu neredzēji un tev bija jakiko pa JailDM? Vaitad ne gudrīt? Bridinājums moš ir jādod?

Link to comment
Share on other sites

Es tāds nēsmu takā gribēšu unjail kad būšu on jo tagat jau varteu normali igrat! Labāk pabrīdini nākamreiz jo 2 reiz es to nedaru un tie kuri dara tos ari bano nevis bez bridinajuma poņīl? :D
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...