• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība (Jim_Charleston)


Tito.Z

Recommended Posts

[SAMP.LVSūdzības par administrātoriem


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Tito_Zambrotta
2. Administrātora niks spēlē : Jims_Charlestown vai kkā tā!
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/images/6aedq7j8/45850/original.png
4. Apraksts par situāciju : Tas jau sen zināms, ka tas perdelis redz tikai rozā krāsu pirms mafbizziem, Nevienu nenošaujot bļe šis mani ieliek par DM, Liec kādu video, vai pierādijumus PIDA**!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par jail nav jāņem pierādijumi ,bet situācija var paliecināt vairākas personas, ka tieši Jūs DE'Mojāt "DM" mafijas hoodo, pat es biju tajā mirkli tanī hood, jo biju saņēmis reportus par transportu bugošanu un "Skype" ziņu, ka IM ir nobugojuši transportus, bet ienākot online/apskatoties Jūsu darbus Es neredzēju nevienu kas to dara, tāpēc palīdzēju pāris transportus atbrīvot no "BUG". Cerams ir sapraššana.

 

Sēžu, rakstu lai mani ātri aizved līdz noteiktai vietai, pēkšņi skatos lodes lido un kkā trāpa pāris cilvēkiem, pamanu Jūs(Tito) un dodos specot, apskatot personu pamanu, ka Jūs DĒMojat bez nekāda iemesla. It īpaši pirms kara :/.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tito nav vērts. Ko tu L O H I E M padarīsi?

Viņš ir tupaks un viņam ir labi.

Edited by Kekss*
14 dienu. Suspends | Biedru apainošana | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Par jail nav jāņem pierādijumi ,bet situācija var paliecināt vairākas personas, ka tieši Jūs DE'Mojāt "DM" mafijas hoodo, pat es biju tajā mirkli tanī hood, jo biju saņēmis reportus par transportu bugošanu un "Skype" ziņu, ka IM ir nobugojuši transportus, bet ienākot online/apskatoties Jūsu darbus Es neredzēju nevienu kas to dara, tāpēc palīdzēju pāris transportus atbrīvot no "BUG". Cerams ir sapraššana.

 

Sēžu, rakstu lai mani ātri aizved līdz noteiktai vietai, pēkšņi skatos lodes lido un kkā trāpa pāris cilvēkiem, pamanu Jūs(Tito) un dodos specot, apskatot personu pamanu, ka Jūs DĒMojat bez nekāda iemesla. It īpaši pirms kara :/.

Bļe tu stulbs Esi ES KĀDU NOŠĀVU Vispār?? Es viņu hoodaa biju viens pats! Beidz tak dirst tirliņ ! Redz kad IM mahas kāds bugoja tad huj, nepalīzēji atbugod ka DM skype ieraksta kko uzreiz pa galvu pa kaklu jāiet palīzēt PIDAR****!

Link to comment
Share on other sites

Augshaa celju!..

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Dubultposts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...