• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Jim_Karlsons]


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Williams_Has_Tomatos
2. Administrātora niks spēlē : Jim_Charleston
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Par wp screena nav bet ir pieradijumi kur viss ar rp bija. 
http://bildites.lv/a/gbs2vezg#xeptcpj9
4. Apraksts par situāciju : Iedeva wp par nonrp invite/panelis. Panelis lika erpot lai nomazgā traukus un kad tas čalis noerpoja jims saka ka bus wp par nonrp invite. Vecis mazgāja traukus ar rp bet jims kko pipišas ka pieņemt var ja tikai šmotkas uzvelk. Es kaut kā neredzu ka foruma kaut kur rakstīts ka obligāti javelk šmotkas...
 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ludzu pasaki kur ir jaliek erpot drebes forumā? Kaut to pašu ss uztaisi un iemet te

Link to comment
Share on other sites

Ludzu pasaki kur ir jaliek erpot drebes forumā? Kaut to pašu ss uztaisi un iemet te

Tad kad es biju domē, man par šito pašu wp meta.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šitam indivīdam vairāk par 11 nekad mūžā nedotu. Kāda b** šķirba, kādus tev wp deva kkādā domē? Te rp nav bijis kopš laikiem, kad aizgāja Auris un Leksija un vēl pāris normālu administratoru. Ja tev lika wp, tas nenozīmē, ka citus par to jāsoda. Te tā jau neviens rpot negrib. Tu saki paldies, ka vēl traukus mazgā, a tu kko brauc augumā par nepareizu rp. Tu pats sākumā RP iemācies, tad citus nodirs no kājām līdz otram galam. Varu derēt, tu pa dienu vairāk rp pārkāp nekā naudu notērēji, lai nopirktu adminu.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šitam indivīdam vairāk par 11 nekad mūžā nedotu. Kāda b** šķirba, kādus tev wp deva kkādā domē? Te rp nav bijis kopš laikiem, kad aizgāja Auris un Leksija un vēl pāris normālu administratoru. Ja tev lika wp, tas nenozīmē, ka citus par to jāsoda. Te tā jau neviens rpot negrib. Tu saki paldies, ka vēl traukus mazgā, a tu kko brauc augumā par nepareizu rp. Tu pats sākumā RP iemācies, tad citus nodirs no kājām līdz otram galam. Varu derēt, tu pa dienu vairāk rp pārkāp nekā naudu notērēji, lai nopirktu adminu.

Bet man jau to wp Džesika iedeva ;)

Chat off, lai skatas Džesika.

Link to comment
Share on other sites

Tas taču ir 345654323456x malts uz apli, kā arī visiem zināms, ka, lai pieņemtu, ir jāveido RP situācija, kas notiek pēc /invite, respektīvi, jāuzģērb noteiktā forma/drēbes. 

WP patiess.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...