Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/23/20 in all areas

 1. 5 points
  Heyā, nezinu īsti ko ierakstīt šeit, bet vēlējos pa ilgiem laikiem atzimēties! Sveiciens visiem maniem brāļiem un māsām, turamies. Uz tikšanos Los Santos ielās ! ;)
 2. 5 points
  Viss ok, meginasim atdzivinat te visu :)) gaidu sadala ieteikumi, kaut kadu labi izklaidi serveri
 3. 5 points
  Visam world family un heal'iem sarkani ceļi jau do not choke boys
 4. 5 points
  Ne nu kova ir ok jā dāvans un pārējas šteles,bet nu wtf 04.09.2020 izķirsies tas liktenis vai būs update vai nē? wtf veci? Šeit dažreiz var aiziet runa pa kāda attieksm šeit serverī pret spēlētājiem un cik godīgi tiek šeit viss skatīts teikšu . Pateikšu vienu šeit godīgums no augstāstavošajiem ir pazudis jau 2018 gadā jau kad sākas jaunā sezona ar rr lvl es pats esmu kluss pa šo un neko skaļi nesaku,jo dirsties šeit netaisos ar nevienu,bet pats to redzu un paturu pie sevis.Teiksim tā tev vesalu gadu ir nākušas sudz pa visādām figņām ko dara tavi padotie tā teiksim un tie kas nedaudz tev ir naudu iesnieguši lai būtu tādi ,bet no tevis baigi nekas nav bijis un protams spēlētajiem šeit nav intresanti vairāk ja viss šeit notiek takā tam nav janotiek un spēlētāji vnk apnīk tas un aiziet kaut ko citu spēlēt bet nu dažiem vnk ir pieribies samps un līdz kaklam bet nu es saku ko es redzu no hate. Varbūt ja sanāk cilvēki atpakaļ tad arī pasties ko dara tavi admini beidzot kovik,jo lielāka daļā šeit pie tā 0/500 ir vainīgi viņi ar nesaku visi bet nu daļā kura izceļās ar to PS es nebūsu 5dien,jo vakarā vecrīgā būšu sry
 5. 4 points
  a ko darit ja menti ar tevi sak rpot? tu nevari neko izdarit jo tev ir mute un nedriksti rakstit reporta jo tas ir aizliegts?
 6. 3 points
  Piektdien 4.09.2020, 20:00 gaidam visus serveri, ja bus daudz iedosim davanas vai kaut ko izdomas, gribu redzet vai ir jega vispar samp sezonu taisit...
 7. 2 points
  https://prnt.sc/uifb7m apdeitoju savu gta izkārtojumu
 8. 2 points
  Daudzi prasija atpakaļ unbanu atpakaļ pa 10icoins, ir! Adminu reforma, ari ir! Ko vel vajag?
 9. 2 points
  Keitija man zvana, prasa cukurvates snusu un smaržīgo āpsi!!1
 10. 2 points
  kad leavosi gay shady
 11. 1 point
  da labi salabojat anti cheatus , es pat no mašīnas uzlekt nevaru ka kicko ārā
 12. 1 point
  domaju iet apzagt kadu pudelu nodosanas punktu un aizpist uz zonu paskatities kaa chomiem tur iet uz paris menesiem iekert ta teikt atvalinajumu rudens jo vasara par iisu ko domajat?
 13. 1 point
  Zajebal, šodien tads eju pa Origo, uzmetu vieglo crip walk, kad sadzirdēju Vincentu Skavotāju no Garās Jūrmalas, pieskrēja kaut kāds ebrejs no Icebox un piedāvāja ieķert ledu, lai būtu atmarozaks. Tagad man ir ansīša gredzens ar baltiem dimantiem,bet viņi no Āfrikas, un nevaru pats panest vairs savu portfeli un čemodānu.. Kādi ieteikumi? Ko darīt?
 14. 1 point
  yo , man čata bans jau
 15. 1 point
  Ironiski, ka fujaki pieteikumos ieliek rec, jo aktīvs, bet servera vidējais online ir 0