• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] The Rifas Gang [Atkal jāmaina jauns Līderis]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Carlos Johnson


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : The Rifas Gang


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Videoklipā visu var ieraudzīt, un šeit jau smird pēc tā , kad Līderis [Ray Radler, atļaujās izmantot Aimiņu priekš apkarošanas] , te arī ir citi kadri kuriem patīk hakot, nevis godīgi spēlēt, jo es būšu tas godīgais, kurš nosūdzēs jūs.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šo tirliņu 'dēļ.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://www.youtube.com/watch?v=k6kNAcQJKiM


 


 


P.s.


 


Damger Informer ir atļauts, tas nav nekāds haks kuru var pielietot pret kādu citu pie tam administrācija ir teikusi,


ka to var izmantot, lai pierādītu kad tiešām ir šauts, un tas nav nekāds haks, netaisos attaisnoties te par šo damage informētāju.! :)


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:D:D nesmīdini ieliec vid ka labāk kā terras bugo, plus ray un rg nehako atšķirībā no vagosiem tie lien zem zemes kiko visus ārā, pirmkārt mēs iebraucām taisīt ieročus fabrikā, mums bija slots jūs prost mūs nodēmojāt rakstīju reportus bet adminiem kā vienmēr vienalga, tad mēs salasījāmies un braucām šaut pretī, nošāvām, un pats ar hakiem visas terras nomočījis, jā un šitais čalis ir Curt_Collins tākā nebrīnās, ko viņš te ielicis.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D:D nesmīdini ieliec vid ka labāk kā terras bugo, plus ray un rg nehako atšķirībā no vagosiem tie lien zem zemes kiko visus ārā, pirmkārt mēs iebraucām taisīt ieročus fabrikā, mums bija slots jūs prost mūs nodēmojāt rakstīju reportus bet adminiem kā vienmēr vienalga, tad mēs salasījāmies un braucām šaut pretī, nošāvām, un pats ar hakiem visas terras nomočījis, jā un šitais čalis ir Curt_Collins tākā nebrīnās, ko viņš te ielicis.

Nebrīnamies, jo esi "atsaldets" to visi jau itkā zin, bet videoklips atmiņā iedzels labāk.

 

 

Tas tur Krekerīts ir tas [Kristaps] .! :D

 

Rifas protams nehako, bet kāpēc videoklipā ir redzams kas cits?

ogo - Vagosi lien zem zemes, tev kaut kāds pierādijums ir? Vai tikai vervelēsi tāpat kā tajā videoklipa skype recordā? :D

Es esmu Curt Collin , to visi zin, bet ja tev ar lēnu pielekšanu un bišķīt mozgu nav , tad nav mana problēma.

Es visas teras ar hakiem nomočīju? Smiekli nāk, es hakus neizmantoju, atšķirībā no tevīm. <3

 

 

:D kur aim :Dddd tev pašam occ ins :*

Apskaties videoklipā pats, tu baigi pedantiski šauj, es pat zinu kas tas par aimbotu, no maniem vecajiem hakiem saflētēji.

Nja es vainigs tur kad iedevu tev, bet ir jāmainās uz labo pusi, pats hakus neizmantoju vairāk.

Tur ten videoklipā var redzēt to kad tu strauji pret manīm sagriezies 180 grādos , nošāvi un atgriezies atpakal 180 grādos, tas vaitad nav aims?

Tač nestāsti pasaciņas šeit, administrātors apskatīsies, un redzēs tieši to pašu ko es redzu, ka tev tur ir sūdīgs aimbotiņš, kurš neslēpj pēdas.

Kā arī tu baigi precīzi esi sācis šaut, bet kad tera notiek un administrācijas pavadījumā, tad vairs precizitātes nav? :D

Smiekli nāk vienkarši sakot par šo visu :)

 

Jāmaina līderis, te ir labi saskatāms aimiņš <3

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nebrīnamies, jo esi "atsaldets" to visi jau itkā zin, bet videoklips atmiņā iedzels labāk.

 

 

Tas tur Krekerīts ir tas [Kristaps] .! :D

 

Rifas protams nehako, bet kāpēc videoklipā ir redzams kas cits?

ogo - Vagosi lien zem zemes, tev kaut kāds pierādijums ir? Vai tikai vervelēsi tāpat kā tajā videoklipa skype recordā? :D

Es esmu Curt Collin , to visi zin, bet ja tev ar lēnu pielekšanu un bišķīt mozgu nav , tad nav mana problēma.

Es visas teras ar hakiem nomočīju? Smiekli nāk, es hakus neizmantoju, atšķirībā no tevīm. <3

 

 

Apskaties videoklipā pats, tu baigi pedantiski šauj, es pat zinu kas tas par aimbotu, no maniem vecajiem hakiem saflētēji.

Nja es vainigs tur kad iedevu tev, bet ir jāmainās uz labo pusi, pats hakus neizmantoju vairāk.

Tur ten videoklipā var redzēt to kad tu strauji pret manīm sagriezies 180 grādos , nošāvi un atgriezies atpakal 180 grādos, tas vaitad nav aims?

Tač nestāsti pasaciņas šeit, administrātors apskatīsies, un redzēs tieši to pašu ko es redzu, ka tev tur ir sūdīgs aimbotiņš, kurš neslēpj pēdas.

Kā arī tu baigi precīzi esi sācis šaut, bet kad tera notiek un administrācijas pavadījumā, tad vairs precizitātes nav? :D

Smiekli nāk vienkarši sakot par šo visu :)

 

Jāmaina līderis, te ir labi saskatāms aimiņš <3

 

Kads sakars ar aim + Wayni neapdirs ,jo j'azin ari pingi taka ej majas maza un lade hax :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...