• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Naudas bugs.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Phil_Frost

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Pēdējo reizi serverī biju iegājis vakar ap 12tm, ieeju šodien serveri un skatos, kad viss mans piķis vnk nav. Liekas stundas ko nosēdēju, lai nopelnītu šo naudu tad sanāk. bija bezvērtīgas. Ja jau serverim naudas RR, kāpēc jūs neuztaisāt to RR pirms naudas bugošanas laika, nevis vnk naudu atnemat. Cik pats sapratu visiem nauda nav atnemta, bet RANDOM cilvēkiem. *Uzskatu, kad ja jau tik daudz reizes ir bijušas, kad bugo naudu un vēl nezin ko, jātaisa beidzot lielais RR. Lai cilvēki sāk spēlēt no jauna.

Link to comment
Share on other sites

1. Tavs niks iekš serverī?: Phil_Frost

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Pēdējo reizi serverī biju iegājis vakar ap 12tm, ieeju šodien serveri un skatos, kad viss mans piķis vnk nav. Liekas stundas ko nosēdēju, lai nopelnītu šo naudu tad sanāk. bija bezvērtīgas. Ja jau serverim naudas RR, kāpēc jūs neuztaisāt to RR pirms naudas bugošanas laika, nevis vnk naudu atnemat. Cik pats sapratu visiem nauda nav atnemta, bet RANDOM cilvēkiem. *Uzskatu, kad ja jau tik daudz reizes ir bijušas, kad bugo naudu un vēl nezin ko, jātaisa beidzot lielais RR. Lai cilvēki sāk spēlēt no jauna.

 

Nauda ir atņemta visiem.

Uz rokas pēc naudas rr visiem 5'000 bija.

Jā,biznesos cik noprotu nauda ir palikusi,mājas kontos arī.

Mājas un mašīnas nav pazudušas.

Un šo pasākumu Audio netaisīja prieka pēc,bet tāpēc,ka tika pieķerti naudas bugeri un nebija garantijas,ka tie ir vienīgie.

No lielā RR nav jēgas,pazudīs līmeņi,skili,utt.

Nebūtu bogots,nebūtu tagad naudas rr. -_-

Tagad visiem,kuri bija tērējuši laiku bugojot naudu,tās vairs nav! ^_^

Link to comment
Share on other sites

naudas rr, del ta ka cilveki bugo bet man pat maja un masina pazuda nauda man bija 2 m skaitot uz rokas un bankas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...