• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Mike Woltr [CS,QS,MIX,DM,PG,Nonrp.]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Enrique_Cardillio 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mike_Woltr


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :NonRP ,CS,QS,MIX,DM,PG,pēc tā ka viņam vēl drošības josta nostrādāja viņš vel izlec no mašīnas.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Nesaprotu ka tādus nonrperus vispār tūnētavā var ņemt. Protams ka šitā nonrpera dēļ.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://imgur.com/a/VwcIk  http://imgur.com/a/ZMJeT  un te jau nodēmots. http://imgur.com/a/7GGog


(Screenshots vai Video)


 


"Chatlog"(Ja vajadzēs pilnu,ielikšu) -

 [17:10:07] Pagaidiet 3 sekundes


 

[17:10:22] traumas netika gutas , Pec triciena ar objektu! (( Mike_Woltr ))

 

[17:10:24] Enrique_Cardillio nostrādaja drošības siksna un galva atsitās pret drošības spilvenu

 

[17:10:24] nu,ka arī tika iebuktēta automašīna.

 

[17:10:26] Zinu var sutīt ik pa 2 sekundem!

 

[17:10:27] Nostrādāja drošības siksna un drošības spilvens,ka. arī tika ieb

 

[17:10:27] uktēta automašīna.  (( Enrique_Cardillio ))

 

[17:10:27] traumas netika gutas , Pec triciena ar objektu! (( Mike_Woltr ))

 

[17:10:41] Nav atruma parsniegshana

 

[17:10:42] Pagaidiet 3 sekundes

 

[17:10:44] Jus piefiksejat speletaja atrumu 132 km/s

 

[17:10:44] Racija: Enrique_Cardillio. Noziegums: Atruma parsniegshana ar Sunrise. Aizdomas turejamais: Rihards_Valters

 

[17:10:45] Pagaidiet 3 sekundes

 

[17:10:59] - Mike_Woltr kliedz: :D

 

[17:11:02] - Jame_Willson kliedz: malacis

 

[17:11:07] Screenshot Taken - sa-mp-078.png

 

[17:11:10] Mashina ir salausta, zvaniet /call automehanikim!

 

[17:11:13] Screenshot Taken - sa-mp-079.png

 

[17:11:16] (( Enrique_Cardillio: nja  )) 

 


 


 


 


Gaidi līdz pie tevis atnāks šitie anti nonrp cilvēciņi. teletubbies1_3495498b.jpg 

 


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ew lowiņ... Kurš manī ietriecās? Tu kaut ka. Nevar tā būt? Pec tam iepisi iekša zāļu veikala ar sultanu. Un tad Vel saki pa mani šaut un dirst augumā..... Takā pats vainīgs....

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu Chatlog redzēji,kur es tev kaut ko teicu,pat ja tu pateiksi ka es tur vnk sarakstīju tad nē miļais,tur ir laiki,ka arī pierādījumi ir ka es tevi dmoju,ir ? 

 

Visi var vienkārši dirst kaut ko un apmelot citus,bet jābūt arī faktiem un pierādijumiem,ja. 

Link to comment
Share on other sites

1 kārt nēsu nekāds mīļais tev... 2 kart pac man pakaļa ietriecies 1 ss var redzēt kad arī aizmugure izsķīdusi... 3kart es šavu jo tu man ietriecies mašīna dēļ tā kad mašīnai dargas detaļas un šo mašinu es ļoti loloju . Sabojaji manu ipašumu. 4 kart pēdejā ss vispar neko nevar saprast... Taka No Ss Neko nevar saprast . Vajadzēja tev filmēt video ..... Un tik pat laben varbūt es tēmeju tikai uz mašīnu.. Taka sūdzība Aplama!

Link to comment
Share on other sites

1 kārt nēsu nekāds mīļais tev... 2 kart pac man pakaļa ietriecies 1 ss var redzēt kad arī aizmugure izsķīdusi... 3kart es šavu jo tu man ietriecies mašīna dēļ tā kad mašīnai dargas detaļas un šo mašinu es ļoti loloju . Sabojaji manu ipašumu. 4 kart pēdejā ss vispar neko nevar saprast... Taka No Ss Neko nevar saprast . Vajadzēja tev filmēt video ..... Un tik pat laben varbūt es tēmeju tikai uz mašīnu.. Taka sūdzība Aplama!

1. Kur rp kad tu izvelc ieroci ?QS 2.Kur rp kad noņem drošības siksnu ? PG nonrp.3.Kurš saprātigs atklās uguni uz policijas darbinieku publiskā vietā,pietam pie veikala ? CS 4. Man ir rp un tev ir rp,kad mēs satriecāmies,tas visu ataisno,RL tu sēdētu mašīna un būtu šoka stāvoklī,nevis sāktu šaut pa policistiem. 

5.Mix,redzams ka ieliec" /s :D" 6.Kāpēc uzreiz ir jādemo nost?Ja mēs varējam ar to tikt RP ceļa galā.

 

Pēdēja ss parādits,ka es esmu bijis nodēmots un esmu miris,ja nesaprati. 

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labem uzrakstiji /respawn un nja es Jau pirmīt biju Rpojis Ka ierocis roka Un man pat nebija qs ierocis jau bija roka.... Aha rp ceļa .. tu pat centu nesamaksātu.... plus tas Nav veikals Bet Aptieka.... Videi Būtu bijis Būtu viss oke Taka ss kur neko nevar saprast Takā vis galīgi garām...

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labem uzrakstiji /respawn un nja es Jau pirmīt biju Rpojis Ka ierocis roka Un man pat nebija qs ierocis jau bija roka.... Aha rp ceļa .. tu pat centu nesamaksātu.... plus tas Nav veikals Bet Aptieka.... Videi Būtu bijis Būtu viss oke Taka ss kur neko nevar saprast Takā vis galīgi garām...

Bet tāpēc ir jādemo nost :D ? Ja tev bija rp,pierādi ieliec ss,vai "Chatlog" 

Link to comment
Share on other sites

Pārāk maz pierādījumi par šaušanu, viss ko te var dabūt ir CS+Mix.

Spēlētājs Mike Woltr saņem 140 minūšu cietumsodu par CS+Mix.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...