• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jim_Oconnor


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Valters_Orange


 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jim_Oconnor


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es lēkāju pa takšu jumtiem,. peksni šis atbrauc, liek nostāties pie mašīnas, es aizbēgu, iekāpju autobusa (jā, man bija RP avoid) un tad izkāpu. Sāku tēlot, ka man sākās astma un lēnām mirstu. Viņi pat mākslīgo elpināšanu neveica, kaut gan rakstīju /do elpceļi aizsprostoti


 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nebija ko darīt


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video): 


http://www.bildites.lv/a/9hpp87hp#z9wvngez


Link to comment
Share on other sites

Kādā fakin' veidā es varu zināt ka Tev bija aizsprostoti elpceļi? Mēs tevi gribējām vest uz slimnīcu, taču bijām ar divvietīgo. Sazinājāmies ar ātrajiem, pēc kā devāmies sagaidīt tos. Kā es varu zināt IC ko Tu esi rakstijis ooc komandā /do? Es nevaru redzēt tavus aizsprostotos elpceļus. Tik pat labi no spriedzes varēji noģībt, jo mēs ieradāmies tevi arestēt.

RL pie tevis omega nelīstu un netaisītu elpināšanu, ja arī zinātu kas Tev ir noticis. Tev bija komanda, kurā Tu atslēdzies, ko vēl gribi? Jāgaida ātrie bija.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad kapēc aizbēgāt?

Mēs aizbraucām viņiem pretī, kad šie beidzot atvilkās, Tevis tur vairs nebija. + Pie tevis atstājām Enrique, tā kā..

No savas puses varu atvainoties par sanākušo situāciju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Serverī tajā brīdī neviena ārsta nebija on. 

 

2.Man GTA crash,pēc tā kā šitie divi āksti aizbrauca.

 

3.Kad ienācu on par tevi neviens neko neteica,varēji man kaut kādu ziņu padot,kā to darīji agrāk,kad rpojām. 

 

4.Parādi SS kur tevi kāds būtu pametis,jo es neredzu pierādījumus,ka tu paliktu viens un tevi neviens neārstētu,pēdēja ss redzēju ka tur vēl mēs 3.bijām.

 

Lūdzu newārnot,jo biju redzams sūdzības bildēs,tāpēc itkā mani arī apsūdz,nezinu. 

 

 

Labojums:Un pa mašīnas jumtiem tā vienkārši nelēkā neviens,tāpēc tev CS. 

Edited by KRETZ
+1wp | Lieks posts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...