• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība[Rocky_Sergejev, Spancer_Quartelly]


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tahon Porkeez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rocky_Sergejev, Spancer_Quartelly


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HPH


4. Kā vainas dēļ tas notika : Es vainīgs ka viņi ta māk, bet es ne.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) - https://failiem.lv/u/qtx5fhj7#/


 


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēsim zināt, kad tas bija noticis!


Link to comment
Share on other sites

Viniem nebija hph,tad nevajag jums DM dosot serveri. Viniem neviens neradijas tāpēc viniem hph nerava nost! (Atvainojos kad te rakstu!)

Edited by kassels
+wp, lieks posts | kassels
Link to comment
Share on other sites

Tu laikiam mulkis esi taja bridi es pat rtevi neredzeju DM ddos serveri man nav hph 

Link to comment
Share on other sites

HPH? Kurā vietā? Neredzēji kad serveris lagoja? Kad uztiasiju RR visp iekšā nevarēju kādās 5-10 min tikt!! Zb jūs visi DM ar saviem kickeriem un ExplodeCar..Normāli paspēlēt nevar, speciāli serveris jāpiš kopā..Un pasaki ja jau jums nebija kickeris, tād kā viens čuvaks no DM var atvākt uzreiz 10 RM purnus viens pats???

Link to comment
Share on other sites

Kāds laiks jau pagājis, nezinu vai var, bet..

Paceļu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par Spancer vēl var strīdēties, jo tie varēja būt servera lagi, kā arī pings nav uzrādīts.

Rocky Sergejev saņems 365 dienu banu par hph.

Paldies par sūdzību, slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...