• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

NEKĀDAS SUDZIBAS, ADMINI PĀRĀK SLOW


Recommended Posts

MAN VIENALGA PAR TIEM HAXIEM,


ADMINI PAŠI VAINĪGI KA NEVAR LAIKĀ IZSKATĪT.


Link to comment
Share on other sites

Kads tev kikeris? Norm man report crash uzmeta... Man visu laiku kautka meta report crash kad bija terra pret jums. Es pat no hooda nevareju iznakt kad uzmeta ropert crash.. Nemak saudities? :D Eu jūs sienāzīši nomierinas, doma tas 6 terras kautko rausta? :D

Link to comment
Share on other sites

Neredzu ne smaku no aima. Es arī diezgan lagoju(paprasi Gerkānam). Prost šāvu, hz ko Tu tur esi sadomājies, kāds aims. GTA ar tev pārmodots, tagad te kkādu huiņu dzen.

Link to comment
Share on other sites

Kads tev kikeris? Norm man report crash uzmeta... Man visu laiku kautka meta report crash kad bija terra pret jums. Es pat no hooda nevareju iznakt kad uzmeta ropert crash.. Nemak saudities? :D Eu jūs sienāzīši nomierinas, doma tas 6 terras kautko rausta? :D

Man ar liekas ka tur kkādi crashi. :D

 

Neredzu ne smaku no aima. Es arī diezgan lagoju(paprasi Gerkānam). Prost šāvu, hz ko Tu tur esi sadomājies, kāds aims. GTA ar tev pārmodots, tagad te kkādu huiņu dzen.

Tīrs aims, bet nu adminiem lemt vai būs bans vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Nez, vari pajautā Ferrim vai Gerkānam, pēc tā jūsu ddos man diezgan lagoja nets, /f čatā arī ārdijos. Varbūt tas pie vainas, bet nu lai skatās admini.

 

P.S - paskaties to pingu i sev, i man tajā vidakā. Nav brīnums, ka abu pingu rezultātā sanāk šitādi bugi. - http://prntscr.com/fci979

Edited by - InsanE.
Link to comment
Share on other sites

Nez, vari pajautā Ferrim vai Gerkānam, pēc tā jūsu ddos man diezgan lagoja nets, /f čatā arī ārdijos. Varbūt tas pie vainas, bet nu lai skatās admini.

Link to comment
Share on other sites

ja mes pat no hood nevarejam iziet :D , mes visi f ardijamies..

jū, tev tur riktīgi lagi skatos, ka sāki pazust un lidināt citus prom. :DD

Es arī tādus gribētu.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju,ka esmu iesaistīts,jo šajā terrā arī piedalījos un redzēju lielu daļu no šī pasākuma.

 

Par Kluxxu es neko nezinu,ar viņu es neesmu tusējies utt.

Bet Lakijs tiešām lago,vakar vakarā vēl braucām vnk čalis lago uz priekšu.

Nē nu labi negarantēju,ka šos lagus var maukt,kā attaisnojumu,bet viņš lago pēc velna reāli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...