• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mishka_Carleone


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Pedro_Vinbergs


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mishka_Carleone


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Praktiski šis cilvēciņš strādā "csdd",bet nodarbojās ar diezgan lielām huiņam. Piemēram lielākajai daļai nemaz nepārdod licences,jo šos biznesus kopā ar draugiem draudzīgi sadala.Pašlaik ir zināmi vairāki,kuriem licences netika pārdotas,lai miška kopā ar saviem draudziņiem varētu savākt šo biznesu sev,bet pirms viņi to savāc sev,viņi izsūc degvielu āra no biznesa ar mehāniķa palīdzību,jo mehāniķiem ir tāda komanda /mfill.Ja tu laicīgi neieej pasūtīt degvielu,tev tas bizness pazūd pec 12h un kāds nopērk,bet miška nepārdod licenci viņam,lai varētu paņemt šo biznesu sev vai arī saviem draugiem. Takā varētu viņu izmest no csdd un beidzot iespējams pieņemt līderi,ne? Bet takā šeit administrācija ir arī diezgan slinka un neko nevēlēsies darīt lietas labā,es nešaubos,ka šo sūdzību aizvērs ciet. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Praktiski lielākā vaina ir serverim,jo nav salaboti bugi.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) : http://prntscr.com/fi56mw , pierādijumus ir grūti sagādāt,bet stabili,ka kādam ir pierādijumi par to,ka nepārdeva licenci kad vajadzēja.


  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

SS NAV PILNS, SUDZIBA APLAMA. Btw labs multi acc

Screen nav no manis,bet no cita cilvēka.

Takā tu esi vins no piškas mazajiem draugiem,tad nevajag te ja.Tāpat kā Eazy kurš uzspieda dislike arī ir iesaistīts,pat ļoti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viss pirms pierādi tu sīkais tak es jau zinu ka daudzi kā tu nekur netiks dēļ savas utopiskas uzvedības, ja tu esi tik gudrs nevis interneta varonis varētu iziet rl nevis slēpties aiz kokiem, ata.

Tak sīkais nenobijās, man uz tevi nav jātērē laiks. Bet tomēr tavai mammai.

Psc ej paraudi un parausti kaut kur citur ;)

Kostelixx, neraudi plizs, man nepiss tavi disslaik

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

SS NAV PILNS, SUDZIBA APLAMA. Btw labs multi acc

Te viss pateiks, kādēļ nav pilns ss? Ja būtu, tur apakšā būtu redams, ka es izlaboju  ( 2. bizz nobugoja*), kā arī es tos 8 miljonus iztērēju uz māju Vinewood par kuru visi zin, un es biju arī organizāciju, saprotams, ka nevar pieteikties darbā, ja esi organizācijā. 

Edited by sylendc
+1wp | Lieks posts | sylendc
  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Te viss pateiks, kādēļ nav pilns ss? Ja būtu, tur apakšā būtu redams, ka es izlaboju  ( 2. bizz nobugoja*), kā arī es tos 8 miljonus iztērēju uz māju Vinewood par kuru visi zin, un es biju arī organizāciju, saprotams, ka nevar pieteikties darbā, ja esi organizācijā. 

Cik zinu,tu tur neko neizlaboji. Varu dabūt vel screenus.

Kā arī šo screen var arī neņemt nemaz vērā,jo tu neesi tas mazais mišulis,par kuru ir sūdzība.

 

 

Edits tam daunim zem manis. ( Vanags arī ir pieskaitāms pie jums )

Edited by sylendc
Suspends | Biedru apvainošana | sylendc
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu,tu tur neko neizlaboji. Varu dabūt vel screenus.

Kā arī šo screen var arī neņemt nemaz vērā,jo tu neesi tas mazais mišulis,par kuru ir sūdzība.

Cik zinu,tu tur neko neizlaboji. Varu dabūt vel screenus.

Kā arī šo screen var arī neņemt nemaz vērā,jo t

 

 

u neesi tas mazais mišulis,par kuru ir sūdzība.

 

 

Man smiekli nāk es ebak, muteres paipuisitis uz paplātes visu izdara :D, pasaki kāds tu esi. Es tak zinu, ka tad ir vanadzins ;), ieliek cm pilnu ss un tad varēs Tc, jo hakeru sūdzības nepieņem ;)

Edited by sylendc
+2wp | Triple post, lieks posts | sylendc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...