• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Enrike Mendez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frank Cammisano


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Enrike Mendez


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Wh, iespējams! Nezinu kā tik ātri var ieraudzīt mani


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://www.youtube.com/watch?v=uPA2rsZyYm0&feature=youtu.be

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tak frank ej majas tev nesanaks pacelt to bg + vareja kads pateikt kad aiz sienas bija kautkads miskastnieks

nenem to personigi

Edited by sylendc
+1wp | lieks posts | sylendc
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu , tu pats par sevi smejies ? Kāds tev wh ? Kurā momentā ? Pirmās 7 sekundes , mēs ar Ethanu braucām , es sēdēju mašīnā ar nospiestu (h) burtu , un tevi redzēju kā tu lien pāri mājai , mēs aizbraucām līdz "picai" un es aizskrēju atpakaļ čekot kur palika enemijs , es aizskrienu tu tur notupies sēdi. Un no 31. sekundes līdz 51. sekundei , es vispār nebiju pārliecināts vai tur kāds ir , es braucu atkal izčekot , un atkārtoti tu tur sēdi , es no sākuma nevienu neredzēju un gribeju braukt atpakaļ , bet tad pēkšņi es pamaniju tevi tas ir ļoti labi redzams no 37. sekundes līdz 40.sekundei. Un sāc domāt ar galvu , kā ir jāspēlē terrā , nav jāsēž un jābugo , tā kā tu to dari ;)

P.S VLA nehax :wub:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jā.. Vla nehax...

Filmēju iepriekšējo terru, bet nepaspēju uzskriet uz nika, kad tu jau mani nošāvi...

Un arī tieši tajā terrā gāja līderis ar hph... :D Bet to arī neuzspēju uzķert!

Jūs nehakojat... Bet nez kapēc man acis rāda tieši otrādāk...

Gaidām administrācijas locekli un tas arī izems... Chat off!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Filmēju iepriekšējo terru, bet nepaspēju uzskriet uz nika, kad tu jau mani nošāvi...

Ja tu filmēji iepriekšejo terru un es tevi nošāvu , tad pasaki man , kas ir jādara terrā's ja , ne jāšauj pa pretiniekiem ? 

 

 

Pilna terras vid jau nav , ja?

kā redzi. 

Link to comment
Share on other sites

No tā viena momenta nevar neko uzķert. Ja ticam Koğika rakstītajam , tad viss chill.

Sūdzība aplama , tc.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...