• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sūdzība par [Aiden_Snow]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Daniel_Cayenne
2. Administrātora niks spēlē :Aiden_Snow
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
4. Apraksts par situāciju :Krč kaut kādi cirvji triecās manā infā, es sāku šaut un mani iepis ķurmī uz 2h par CS, DM un PG nauda, labi pox, par to naudu jā, bet kāds tur CS un DM? Labi, tas jau poxuj, par jailu pierādījumi nav jāņem. Tad es šim rakstīju reportus, kopumā 6, pirmie 5 bija viss mierīgi, rakstīju, bet nevienu atbildi nesaņēmu, domāju, ka neredz, ierakstīju kaut ko skarbāku, srazu izkikoja? Bleeedd tas ir normāls admins ble? Noignorē 5 reportus, un tad lielais kikotājs. fu ble.

 

 

Šeit variet redzēt visus 6 reportus, uz kuriem atbildi nesaņēmu.

sgZ8hAO.png

Wlcbv3B.png

hUevhNX.png

v9XaMYI.png

 

Te redzami visi 6 reporti, kad kaut ko skarbāk uzraksti uzreiz pamana reportu xddd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pie domes izvilkt M4 un sākt bērt pa limuzīnu, ļoti gudri. :D Es nezinu, ko man tev te skaidrot. It kā visu pats pateici. Es būtu atbildējis uz taviem report, ja tu būtu rakstījis ko lādzīgu. Bet paskaidro, ko man šeit atbildēt? " [R] Report: Daniel_Cayenne (ID: 3): {FF9900}nu tak fatafak, zb kad dzinu viņus, triecās infā, zini cik maks "Tur pat jautajuma nav.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pie domes izvilkt M4 un sākt bērt pa limuzīnu, ļoti gudri. :D Es nezinu, ko man tev te skaidrot. It kā visu pats pateici.

Pie kādas tev vēl domes? Tur līdz domei vēl tālu, to ka tie man pisa kopā infu  pie dirsas, rakstu 6 reportus uz nevienu neatbild, zbis ne?

Adminam takā vajadzētu paskaidrot, kur tur bija DM, es takā neredzēju. 6 reporti, takā atbildei vajadzētu būt, saprastu ja neredzētu tu viņu, bet ,protams, ja kaut ko skarbāk uzrakstīsi, srazu pamanīs, vaine?

 

http://prntscr.com/goubgv starp citu, tas bija dīgls, pāris reizes izšāvu, bērt ble, kā var ar deagle bērt?

Link to comment
Share on other sites

[R] Report: Daniel_Cayenne (ID: 3): {FF9900}nu tak fatafak, zb kad dzinu viņus, triecās infā, zini cik maks  Kādu atbildi tu uz šo gaidīji?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[R] Report: Daniel_Cayenne (ID: 3): {FF9900}nu tak fatafak, zb kad dzinu viņus, triecās infā, zini cik maks  Kādu atbildi tu uz šo gaidīji?

Tas, ja nemaldos, ir pirmais reports, viņam bija arī turpinājums,  paskaties vēlreiz tad citus reportus, es tev jautāju, kur tur bija DM, atbildē gribēju saņemt paskadrojumu, kur tur bija DM.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...